Yeni Konular Uygulamasına Henüz Kaydolmamanız İçin 4 Neden

Elbette, Threads’in kullanıma sunulduğu ilk gece 30 milyondan fazla kişi kaydoldu, ancak bu, Meta’nın Facebook ve Instagram gibi diğer platformlarının topladığı rakamlardan hala çok uzak. Facebook’un yanı sıra Instagram’ın da 2 milyardan fazla kullanıcısı var. İşleri bir perspektife koymak için, Twitter’ın yaklaşık 350 milyon kullanıcısı var. Bunu göz önünde bulundurarak, Threads’in şu anda elde ettiği […]

Yeni Konular Uygulamasına Henüz Kaydolmamanız İçin 4 Neden

Elbette, Threads’in kullanıma sunulduğu ilk gece 30 milyondan fazla kişi kaydoldu, ancak bu, Meta’nın Facebook ve Instagram gibi diğer platformlarının topladığı rakamlardan hala çok uzak. Facebook’un yanı sıra Instagram’ın da 2 milyardan fazla kullanıcısı var. İşleri bir perspektife koymak için, Twitter’ın yaklaşık 350 milyon kullanıcısı var. Bunu göz önünde bulundurarak, Threads’in şu anda elde ettiği sayılar, ona nasıl baktığınıza bağlı olarak hem bir nimet hem de olumsuz olabilir.

Threads kesinlikle popülerlik kazanıyor olsa da, hala diğer dev sosyal medya kuruluşları kadar çok insan yok. Ek olarak, Konuları aceleye getiren daha fazla insan, büyük kullanıcı akışıyla düzensiz bir deneyim yaratabilir ve bu da beslemenizi iyileştirmeyi zorlaştırır.

Öte yandan, Threads’in hızlı yükselişi azalırsa, hizmeti ilginç veya uzun ömürlü kılacak kadar insan kalmayacak. En sevdiğiniz kişi ve kuruluşların birçoğunun henüz Threads’e geçiş yapmadığını hemen fark edebilirsiniz. Biraz beklemeye ve meşhur çiplerin Threads’in kullanıcı tabanına nasıl düştüğünü görmeye değer olabilir.

[Featured image by Solen Feyissa via Wikimedia Commons | Cropped and scaled | CC BY-SA 2.0]

Teknory