Yeni Lansman Fragmanında Alan Wake 2’ye Son Bir Ürkütücü Bakış Açın

Alan Wake 2 neredeyse geldi. Geliştirici Remedy Entertainment’ın bu yaz 10 gün erkene ertelemesinin ardından 27 Ekim Cuma günü PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak. Lansmana sadece iki gün kala Remedy, bugünkü Xbox Ortak Önizlemesi sırasında Alan Wake 2 lansman fragmanını yayınladı; burada aynı zamanda Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ve yeni […]

Yeni Lansman Fragmanında Alan Wake 2’ye Son Bir Ürkütücü Bakış Açın

Alan Wake 2 neredeyse geldi. Geliştirici Remedy Entertainment’ın bu yaz 10 gün erkene ertelemesinin ardından 27 Ekim Cuma günü PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak. Lansmana sadece iki gün kala Remedy, bugünkü Xbox Ortak Önizlemesi sırasında Alan Wake 2 lansman fragmanını yayınladı; burada aynı zamanda Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ve yeni oyun Ikaro: Will Not Die’ın ilk oynanışını da gördük. Powerwash Simulator’un yapımcıları.

Fragmanda, ikili kahramanlar Saga Anderson ve adı Alan Wake’in, daktiloda yazdığı kelimelerle gerçek dünyayı etkileme yeteneğinin üstesinden geldiğini görüyoruz. oyun gibi bu fragman da Alan Wake 2’nin canlı aksiyon unsurlarını oynanışla birleştiriyor ve her ikisi de harika görünüyor. Oynanış, daha önce diğer fragmanlarda görülen ürkütücü aksiyon heyecanını sunmaya devam ediyor ve oyunun hikayesine yeni bir bakış atıyoruz.

Aşağıda kendiniz için Alan Wake 2 lansman fragmanına göz atın:

Alan Wake 2, 27 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Alan Wake 2’nin Saga Anderson bölümünü uygulamalı olarak inceleyin ve ardından Alan Wake olarak oynamak hakkında ne düşündüğümüzü okuyun. Ardından Saga Anderson odaklı bu Alan Wake 2 NGT’yi izleyin ve ardından bu Alan Wake odaklı NGT’ye göz atın. Bilgisayarınızın Alan Wake 2’nin güçlü sistem gereksinimlerine de hazır olduğundan emin olun.


Bu Cuma Alan Wake 2 mi oynuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow