Yenilenmiş Dell dizüstü bilgisayar satışı: Bir ömür boyu Microsoft Office ile sadece 450 ABD doları

TL;DR: 28 Mayıs itibarıyla, yenilenmiş bir Dell Latitude 7400 dizüstü bilgisayar ve ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 719 $ yerine sadece 449,99 $ karşılığında. Bu %37’lik bir tasarruf demektir. Bütçeyle yeni bir bilgisayar için alışveriş yapmak stresli olabilir, ancak kontrol etmediğiniz bir bilgisayar türü olabilir. Yenilenmiş teknoloji, kısıtlı bir […]

Yenilenmiş Dell dizüstü bilgisayar satışı: Bir ömür boyu Microsoft Office ile sadece 450 ABD doları

TL;DR: 28 Mayıs itibarıyla, yenilenmiş bir Dell Latitude 7400 dizüstü bilgisayar ve ömür boyu Microsoft Office Professional 2021 lisansı kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 719 $ yerine sadece 449,99 $ karşılığında. Bu %37’lik bir tasarruf demektir.


Bütçeyle yeni bir bilgisayar için alışveriş yapmak stresli olabilir, ancak kontrol etmediğiniz bir bilgisayar türü olabilir. Yenilenmiş teknoloji, kısıtlı bir bütçe için daha uygun olabilir ve hâlâ bazı etkileyici teklifler var. Bu yenilenmiş Dell Latitude 7400 Dizüstü Bilgisayar(yeni bir sekmede açılır) yüksek teknik özelliklere ve düşük bir fiyata sahiptir ve Windows için ömür boyu Microsoft Office Professional Plus 2021 lisansı ile birlikte gelir — 449,99 ABD dolarına (kayıtlı olarak 719 ABD doları) satılmaktadır.

İş, okul veya oyun oynamak için kullanabileceğiniz bir bilgisayar 500 doların altında

Yenilenmiş, bu dizüstü bilgisayar söz konusu olduğunda kesinlikle daha azıyla yetinmek anlamına gelmez. Hafif aşınma belirtileri fark edebilirsiniz, ancak eğitimli bir teknisyen bu bilgisayarın tamamen işlevsel olduğunu ve çalıştırabileceğiniz bazı yüksek özelliklere sahip olduğunu doğrulamıştır.

Intel core i7-8665U’yu çoklu görevler veya zorlu yazılımlar çalıştırırken adım adım ilerleyin. Tasarım öğrencileri ve profesyoneller, 16 GB DDR4 RAM’den çok fazla mesafe kat edebilir ve 512 GB SSD ile yerel depolama için bolca yer vardır. Bu bilgisayar Windows 10 Pro önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak yükseltme yapmak istiyorsanız Windows 11 Pro ile uyumlu olup olmadığını her zaman kontrol edebilirsiniz. Bir AC güç adaptörü ve garanti kartı dahildir.

Satın alma işleminiz aynı zamanda bir ömür boyu Microsoft Office lisansı ile birlikte gelir.(yeni bir sekmede açılır) Windows için 2021 Pro Plus. Buna Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access dahildir. Bunlar bir bilgisayara yüklenebilir ve o bilgisayarın kullanım ömrü boyunca herhangi bir abonelik ücreti veya yinelenen maliyet olmaksızın sizin olur.

Yüksek özellikli, yenilenmiş bir Dell dizüstü bilgisayarda tasarruf edin

Yeni, yüksek güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız varsa, yenilenmiş alışveriş yaparsanız bütçenize bağlı kalma şansınız daha yüksek olabilir.

Yenilenmiş bir Dell Latitude 7400 Dizüstü Bilgisayar artı Windows için Microsoft Office Pro Plus 2021 edinin(yeni bir sekmede açılır) 449,99 $ (kayıt 719 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow