Meta Ray-Ban akıllı gözlükler gelecek ay AI özelliklerini alacak

Geçen yıl Meta’nın Ray-Ban akıllı gözlüklerini satın aldıysanız, çok daha kullanışlı hale gelmek üzereler. Göre New York TimesAralık ayından bu yana bazı kullanıcılar için erken erişime sunulan ve uzun süredir beklenen yapay zeka özellikleri, önümüzdeki aydan itibaren geniş çapta kullanıma sunuluyor. Bu özellikler arasında belirli hayvanları ve meyveleri onlara bakarak tanımlama yeteneğinin yanı sıra İngilizce, […]

Meta Ray-Ban akıllı gözlükler gelecek ay AI özelliklerini alacak

Geçen yıl Meta’nın Ray-Ban akıllı gözlüklerini satın aldıysanız, çok daha kullanışlı hale gelmek üzereler.

Göre New York TimesAralık ayından bu yana bazı kullanıcılar için erken erişime sunulan ve uzun süredir beklenen yapay zeka özellikleri, önümüzdeki aydan itibaren geniş çapta kullanıma sunuluyor. Bu özellikler arasında belirli hayvanları ve meyveleri onlara bakarak tanımlama yeteneğinin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca ve Fransızca için sınırlı dil çevirileri de yer alıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Rapora göre Meta ve Google, Afrika, Asya ve Latin Amerika’da kürtajla ilgili yanlış bilgileri körüklüyor

Bu, Meta Ray-Ban sahipleri için bir nimet çünkü şu ana kadar Meta’nın akıllı gözlükleri pek akıllı gözlük hissi vermiyordu. Gözlüklerde zaten çok sınırlı bir yapay zeka özellik seti var, ancak bu aslında şu anda Siri’nin daha da az kullanışlı bir versiyonu. Telefon görüşmeleri yapmak veya fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz, ancak başka pek çok şey için harika değildir.

Tam olarak görülmesi gerekiyor Nasıl Bu yeni AI özellikleri faydalı olacak, ama en azından bu gözlükleri tekrar denemek için bir neden.

Teknory