Yeteneği Çöpe Çeviren Korkunç Bir Bilim Kurgu Gerilimi Yayında Kaçıyor

Lionsgate aracılığıyla 2016’nın bilimkurgu gizem gerilim filminin oyuncu kadrosu ve öncülünden başka bir şeye bakmak tamamen mantıklı olacaktır. Adli ve başarıyı ve beğeniyi kazanmak ve güvence altına almak için emrindeki yetenek yığınını en üst düzeye çıkaran yüksek konseptli bir hız treni bekleyin. Ne de olsa kadroda Akademi Ödüllü oyuncular Gary Oldman, Kevin Costner ve Tommy […]

Yeteneği Çöpe Çeviren Korkunç Bir Bilim Kurgu Gerilimi Yayında Kaçıyor

Lionsgate aracılığıyla

2016’nın bilimkurgu gizem gerilim filminin oyuncu kadrosu ve öncülünden başka bir şeye bakmak tamamen mantıklı olacaktır. Adli ve başarıyı ve beğeniyi kazanmak ve güvence altına almak için emrindeki yetenek yığınını en üst düzeye çıkaran yüksek konseptli bir hız treni bekleyin.

Ne de olsa kadroda Akademi Ödüllü oyuncular Gary Oldman, Kevin Costner ve Tommy Lee Jones, birinci sınıf süperstarlar Ryan Reynolds ve Gal Gadot, kıç tekmeleme aksiyon ikonu Scott Adkins yer alırken, kadronun geri kalanı bile tanınabilir isimlerle dolu. ve gibi yüzler Güçlü adamAntje Traue, Alice Eve, Michael Pitt ve Jordi Mollà.

suçlu-2016
Lionsgate aracılığıyla

Reynolds’ın CIA ajanının, dünyayı kurtarma potansiyeline sahip bir görevi tamamlamadan önce öldürüldüğünü, yalnızca anılarının Costner’ın idam hücresindeki beynine nakledildiğini gören günü kurtarmak için uygulamaya konulan deneysel bir prosedür için, ilginç bir hikaye ekleyin. mahkum ve malları teslim edememesi için hiçbir sebep yoktu.

Yerine, Adli 31 milyon dolarlık bir bütçeyle 40 milyon dolardan daha az kazandıktan sonra gişe rekorları kıran film, eleştirmenler tarafından dışlandı ve Rotten Tomatoes puanlarını yalnızca yüzde 29 ve yüzde 47’lik netleştirdikten sonra kalabalıklar tarafından reddedildi, sadece yedi yıl yayınlanmasına rağmen neredeyse tamamen unutuldu. evvel.

Tabii ki, şu anda Starz küresel listelerinde hayal güçlerini yakalayan bitmez tükenmez tekleme ile bir kez daha kurtarmaya akıyor. FlixPatrol. Yıldız gücü merak uyandırmak için yeterlidir, ancak baştan sona hiçbir noktada heyecan bulunamaz.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory