Yıldırım anlaşması Ticwatch Pro 5’te 120 $ indirim yaptı

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Yıldırım Fırsatları, çok sınırlı bir ürün stokunda büyük indirimler sunan flaş satışlardır. Anlaşma, tüm birimler talep edildiğinde sona erer. Bu durumda TicWatch Pro 5’teki %35’lik fiyat düşüşü, takip ettiğimiz tüm indirimler kadar iyi ve Kara Cuma promosyonundan daha iyi. Teklifi erken yakaladık, dolayısıyla yalnızca %10 civarında talep edildi, ancak her […]

Yıldırım anlaşması Ticwatch Pro 5’te 120 $ indirim yaptı

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Yıldırım Fırsatları, çok sınırlı bir ürün stokunda büyük indirimler sunan flaş satışlardır. Anlaşma, tüm birimler talep edildiğinde sona erer. Bu durumda TicWatch Pro 5’teki %35’lik fiyat düşüşü, takip ettiğimiz tüm indirimler kadar iyi ve Kara Cuma promosyonundan daha iyi. Teklifi erken yakaladık, dolayısıyla yalnızca %10 civarında talep edildi, ancak her dakika kapatılıyor.

Mobvoi TicWatch Pro 5Mobvoi TicWatch Pro 5
AA Tavsiye Edilir

Mobvoi TicWatch Pro 5

En yeni Wear OS, bu güçlü cihazda Qualcomm’un en iyi yonga seti ile buluşuyor

Kutudan çıktığı gibi Wear OS 3.5 çalıştıran Mobvoi’nin dayanıklı TicWatch Pro 5’i, markanın ürün gamını Samsung Galaxy Watch 5 serisi veya Google Pixel Watch seviyelerine yükseltiyor. Cihaz ayrıca sorunsuz ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi için güçlü bir işlem çipinin yanı sıra çok sayıda sağlık ve fitness aracına da sahiptir. Mobvoi’nin benzersiz güç tasarruflu ikili ekranı hoş bir geri dönüş sağlarken, şirket aynı zamanda saatin sunduğu daha kolay gezinme için dijital bir kargayı da benimsiyor.

TicWatch Pro 5’e güç veren Qualcomm Snapdragon W5 Plus Gen 1 yonga seti, sorunsuz ve verimli bir kullanıcı deneyimi sağlar. Mobvoi’nin özelleştirilebilir arka ışıklara sahip bir güç tasarrufu modu içeren benzersiz çift ekran teknolojisi ile tamamlanan 1,3 inçlik bir AMOLED ekrana sahiptir. Bu model, zahmetsiz gezinme için yeni bir dijital taç sunuyor ve ayrıca 32 GB dahili depolama ile 2 GB RAM’e sahip. 5ATM suya dayanıklılık derecesi ve MIL-STD-810H standartlarıyla uyumluluk, onu çeşitli ortamlar için güvenilir bir seçim haline getiriyor. Saat, 100’den fazla egzersiz modunu destekleyerek fitness tutkunlarına kapsamlı seçeneklerin yanı sıra tüm gün sağlık takibi ve ayrıntılı uyku takibi sunuyor. Aynı zamanda Mobvoi’nin ürün yelpazesinde Wear OS 3.5’i kutudan çıkan ilk giyilebilir cihazdır.

Kalan cihazlardan birini almak için sadece birkaç saatiniz var, bu yüzden anlaşmayı bozmayın. Kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Yıldırım anlaşması Ticwatch Pro 5’te 120 $ indirim yaptı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow