Öngörüler, Açlık Oyunları Disney’in Zirvede Kalma İsteğini Altüst Ediyor

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı, Disney’in yeni animasyon filmi Wish in the Şükran Günü hafta sonu gişe tahminlerinde başı çekiyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı gişede Disney’in Dileği’ni geride bırakarak Şükran […]

Öngörüler, Açlık Oyunları Disney’in Zirvede Kalma İsteğini Altüst Ediyor

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı, Disney’in yeni animasyon filmi Wish in the Şükran Günü hafta sonu gişe tahminlerinde başı çekiyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı gişede Disney’in Dileği’ni geride bırakarak Şükran Günü haftasonunda 1 numara oldu.
  • Açlık Oyunları serisinin ön bölümünün 5 günlük tatil hafta sonu boyunca 42 milyon dolar hasılat elde etmesi beklenirken, Wish’in 33,5 milyon dolar kazanması bekleniyor.
  • Bu sonuç, Ballad of Songbirds and Snakes’in Wish’ten 5 gün önce açılmasına rağmen geldi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Disney’i mağlup etti Dilek yurt içi gişede. Dilek Walt Disney Animation Studios’un şirketin 2023’teki yüzüncü yıl kutlamaları sırasında yayınlanan tek animasyon filmidir ve karakter olarak ikonik dilek yıldızının yer aldığı film, Disney filmlerinin geçmişine yapılan göndermelerle doludur. Beş gün sonra açıldı Ötücü Kuşlar ve Yılanlarbu bir ön bölümdür Açlık Oyunları Sonuncusu 2015’te gösterime giren filmler.

Başına Sarmathe Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Türküsü gişe, açılış haftasonunda 1 numarayı aldıktan sonra hakimiyetini sürdürüyor Dilek Amerikan Şükran Günü’nde. Şükran Günü tatili görüntüleme penceresi sırasında yurt içi gişe projeksiyonları, Açlık Oyunları prequel 5 günde toplam 42 milyon dolar hasılat elde etti. Bu daha fazla mesafe katediyor Dilek33,5 milyon dolar öngörüsü var.

Açlık Oyunları Şarkıcısı Ötücü Kuşlar ve Yılanlar'da Kongre Binası'nda kar ayakta

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: TheWrap

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow