Yönetmenin Söylediği Şok Sonu Açıklamanın Ardından Godzilla Eksi Bir Devam Şansı

Godzilla Minus One’ın yönetmeni, yazarı ve görsel efekt tasarımcısı Takashi Yamazaki, yeni canavar filminin devam filmi çekilme olasılığından bahsediyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Uyarı: Bu yazı spoiler içermektedir Godzilla Eksi Bir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Özet […]

Yönetmenin Söylediği Şok Sonu Açıklamanın Ardından Godzilla Eksi Bir Devam Şansı

Godzilla Minus One’ın yönetmeni, yazarı ve görsel efekt tasarımcısı Takashi Yamazaki, yeni canavar filminin devam filmi çekilme olasılığından bahsediyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Uyarı: Bu yazı spoiler içermektedir Godzilla Eksi Bir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

 • Godzilla Minus One’ın yönetmeni, Godzilla filmi yapma hayalini gerçekleştirdikten sonra devam filmi yapma arzusunu dile getirdi.
 • Filmi yaptıktan sonra kendini “yalnız” hissettiğini ve bir tane daha yönetmek istediğini söyledi.
 • Şok edici Godzilla Eksi Bir sonu, ana karakterlerden birinin radyasyon zehirlenmesi geçirmiş olabileceğini ve Godzilla’nın gerçekten ölmemiş olabileceğini gösteriyor.

Direktörü Godzilla Eksi Bir potansiyel bir devam filmine değindi. 33. Japonca film olan film Godzilla Yapımcılığını Toho’nun üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı sonrası bir dramadır. kamikaze pilot Kōichi Shikishima (Ryunosuke Kamiki), benzer şekilde yetim kalan Noriko Ōishi (Minami Hamabe) ile birlikte savaşın harap ettiği Tokyo’da hayatını yeniden inşa etmeye çalışırken, ancak dev canavar Godzilla’nın ortaya çıkmasıyla şehri tehdit etmeye başlar. film, Godzilla’nın mağlup edilmesi ve çiftin yeniden bir araya gelmesiyle sona ererken, şok edici son, Noriko’nun potansiyel olarak radyasyon zehirlenmesine yakalandığını ve Godzilla’nın gerçekten ölmediğini ima ediyordu.

Başına Dexertoçevirisi, Sanspo Japonya galasına katıldı Godzilla Eksi Bir. Etkinlikte konuşan yazar-yönetmen ve görsel efekt tasarımcısı Takashi Yamazaki, filmin devam filminin çekilme olasılığından bahsetti. Projeyi yapmanın kendisinin bir hayali olduğunu söylese de “yalnız“sonrasında bunu paylaştım”Bir film daha yapmak istedim.” Yamazaki’nin tercüme edilmiş alıntısının tamamını aşağıda okuyun:

Her zaman bir Godzilla filmi yapmak istemiştim ve bu, 50 yıllık hayalimin gerçekleştiği an oldu. Ama kendimi yalnız hissettim [after it was finished]… Bir film daha yapmak istiyordum. Acaba bana bir tane verebilir misin?

Minami Hamabe, Godzilla Eksi Bir'deki trende Noriko rolünde

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: Sanspo (aracılığıyla Dexerto)

 • Godzilla Eksi Bir <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/07/godzilla-minus-one-movie-poster.jpg”/>
  Godzilla: Eksi Bir

  Yayın tarihi:
  2023-12-01

  Müdür:
  Sıralamak

  Döküm:
  Sıralamak

  Değerlendirme:
  PG-13

  Çalışma süresi:
  125 Dakika

  Türler:
  Sıralamak

  Yazarlar:
  Sıralamak

  Stüdyo(lar):
  Sıralamak

  Distribütör(ler):
  Sıralamak

  ön bölüm(ler):
  Sıralamak

  Bayilik(ler):
  Sıralamak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow