YouTube TV maliyeti, en son fiyat artışının ardından lansmanından bu yana iki katına çıktı –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Bir YouTube TV aboneliğinin fiyatı ayda 65 dolardan 73 dolara çıkıyor. Zam, mevcut müşteriler için 18 Nisan’dan itibaren geçerli olacak. Bu arada hizmet, 4K Plus eklentisinin maliyetini yarı yarıya azaltıyor. YouTube TV fiyatını yükseltmek ve şimdi 2017’de piyasaya sürüldüğündeki orijinal fiyatının iki katına mal olacak. Son artışla birlikte, akışlı […]

YouTube TV maliyeti, en son fiyat artışının ardından lansmanından bu yana iki katına çıktı –

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir YouTube TV aboneliğinin fiyatı ayda 65 dolardan 73 dolara çıkıyor.
  • Zam, mevcut müşteriler için 18 Nisan’dan itibaren geçerli olacak.
  • Bu arada hizmet, 4K Plus eklentisinin maliyetini yarı yarıya azaltıyor.

YouTube TV fiyatını yükseltmek ve şimdi 2017’de piyasaya sürüldüğündeki orijinal fiyatının iki katına mal olacak. Son artışla birlikte, akışlı TV hizmetinin aylık fiyatı 65 $/ay’dan 73 $/ay’a çıkıyor. Hizmet ayrıca mevcut YouTube TV abonelerini kayıtlı e-posta kimlikleri aracılığıyla fiyat artışı hakkında bilgilendiriyor.

YouTube TV aboneliğinize bir HBO Max eklentiniz varsa, ayrıca ayda fazladan 16 ABD doları ödersiniz ve aylık YouTube TV faturanız 89 ABD dolarına çıkar. Hizmet, fiyat artışını platform için artan içerik maliyetine bağlar.

Bu arada, 4K Plus eklentisinin fiyatları fiilen düşüyor. Google, aylık 20 dolardan şimdi ayda 10 dolara mal olacağını duyurdu. Dolayısıyla, şu anda bir YouTube TV abonesiyseniz, yeni fiyatlar yürürlüğe girene kadar aslında daha küçük bir aylık fatura alırsınız.

YouTube TV’ye bugün abone olursanız, artırılan yeni ücretler geçerli olacaktır. Bu arada, mevcut YouTube TV müşterileri, 18 Nisan’dan itibaren abonelik maliyetlerinin arttığını görecek.

Aylık 73 ABD doları karşılığında, 100’den fazla TV kanalı, sınırsız depolama alanına sahip DVR, hesabınızı altı kişiye kadar paylaşma ve üç kişide akış yapma dahil olmak üzere aynı YouTube TV temel hizmetlerini almaya devam edeceksiniz. Aynı anda farklı ekranlar.


YouTube TV maliyeti, en son fiyat artışının ardından lansmanından bu yana iki katına çıktı –

Teknory