Samsung Good Lock nihayet daha fazla ülkede kullanıma sunuldu

Joe Hindi / Android Yetkilisi TL;DR Samsung’un Good Lock özelleştirme uygulamalarının daha fazla pazara girdiği bildirildi. Bu pazarlar arasında Avrupa, Latin Amerika ve birkaç Asya ülkesi bulunmaktadır. Samsung’un Good Lock uygulama grubu, telefonunuzda benzeri görülmemiş miktarda özelleştirmeye izin verir, ancak uygulamalar en uzun süredir yalnızca birkaç ülke ile sınırlıdır. Bu, bugün büyük ölçüde değişiyor, çünkü […]

Samsung Good Lock nihayet daha fazla ülkede kullanıma sunuldu

Joe Hindi / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung’un Good Lock özelleştirme uygulamalarının daha fazla pazara girdiği bildirildi.
  • Bu pazarlar arasında Avrupa, Latin Amerika ve birkaç Asya ülkesi bulunmaktadır.

Samsung’un Good Lock uygulama grubu, telefonunuzda benzeri görülmemiş miktarda özelleştirmeye izin verir, ancak uygulamalar en uzun süredir yalnızca birkaç ülke ile sınırlıdır.

Bu, bugün büyük ölçüde değişiyor, çünkü SamMobile okuyucular, Good Lock’un artık çok daha fazla ülkede Galaxy Store aracılığıyla kullanılabileceğini bildiriyor.

Daha spesifik olarak okuyucular, Good Lock’un şu anda Arjantin, Avusturya, Belçika, Brezilya, Şili, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Malezya, Meksika, Hollanda, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Slovakya ve İsveç’te kullanılabileceğini bildirdi. , ve Tayland.

Uzun zamandır gecikmiş bir genişleme

Listede eksik olan birkaç ülke olabilir. Yine de bu, Samsung özelleştirme paketi için büyük bir genişlemeyi temsil ediyor. Bahsi geçen bu ülkeler artık Avustralya, Kanada, Çin, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Kore, Yeni Zelanda, Singapur, BAE, İngiltere ve ABD’ye katıldı.

Bunu söylersek, Afrika kıtasının tamamı, Orta Doğu’nun geri kalanı, birkaç Avrupa ülkesi ve birkaç Asya pazarı da dahil olmak üzere, henüz Good Lock almamış pek çok pazar var gibi görünüyor. Bu nedenle, önümüzdeki haftalarda genişlemeye devam etmeyi umuyoruz.

Pazarınızda Good Lock’u yeni aldıysanız, çeşitli özelleştirme uygulamalarını sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Bu uygulamalar, ses ve tek elle kullanımdan kamera uygulamasına ve Bixby’ye kadar her şeyi değiştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanır.

Good Lock şu anda ülkenizde mevcut mu? Aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin!

Samsung Good Lock nihayet daha fazla ülkede kullanıma sunuldu

Teknory