Yurt dışında BBC iPlayer nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, BBC iPlayer’ın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Birleşik Krallık’tan bağlanıyorsanız BBC iPlayer’da akış yapmak tamamen basittir. Değilseniz, bu popüler akış platformu tarafından hızla […]

Yurt dışında BBC iPlayer nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, BBC iPlayer’ın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Birleşik Krallık’tan bağlanıyorsanız BBC iPlayer’da akış yapmak tamamen basittir. Değilseniz, bu popüler akış platformu tarafından hızla engellenirsiniz.

BBC iPlayer’a İngiltere dışından erişmeye çalışıyorsanız, bu sinir bozucu ablukayı aşmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Bu siber güvenlik hizmetlerine aşina olmasanız bile, coğrafi kısıtlamaları atlama süreci aslında gerçekten basittir. Atmanız gereken adımlar konusunda size yol göstereceğiz.

Her şeyden önce, akış dostu bir VPN’e yatırım yapmanız gerekecek. Bir şey seçtikten sonra, uygulamayı indirmeniz ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanmanız yeterlidir. Bu hızlı ve kolay işlem, gerçek IP adresinizi gizler, bu nedenle BBC iPlayer, bir sonraki oturum açmaya çalıştığınızda Birleşik Krallık’ta olduğunuzu düşünür. Bu, tüm favori şovlarınızı ve filmlerinizi dünyanın herhangi bir yerinden izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Orada bir dizi akış dostu VPN var, ancak ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) muhtemelen en iyisidir. Kullanıcılar sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı elde eder. Tüm aboneler ayrıca akış için geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder. En ucuz hizmet değil ama sınırlı bir süre için indirimde.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. ExpressVPN kullanmanın faydasını hissetmiyorsanız, yatırımınızı zahmetsizce geri alabilirsiniz.

BBC iPlayer için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory