Yurt dışından Hotstar’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, önde gelen akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’dir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Disney+ Hotstar (veya sadece Hotstar), milyonlarca aktif kullanıcının çok çeşitli popüler şov ve filmlerin keyfini çıkardığı, dünyanın […]

Yurt dışından Hotstar’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, önde gelen akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’dir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Disney+ Hotstar (veya sadece Hotstar), milyonlarca aktif kullanıcının çok çeşitli popüler şov ve filmlerin keyfini çıkardığı, dünyanın en popüler akış platformlarından biridir. Etkileyici bir hizmet ama mükemmel değil. Hotstar dünyanın her yerinde mevcut değildir, bu nedenle hizmeti desteklemeyen bir konumdan bağlanmaya çalışıyorsanız akış için bir VPN kullanmanız gerekir.

Sınırlı sayıda desteklenen ülkenin dışından Hotstar’da yayın yapmaya çalışırsanız, hizmet tarafından engellenirsiniz. Bu açıkça sinir bozucu, özellikle de umutsuzca en sevdiğiniz programı takip etmeye çalışıyorsanız. Yine de her şey bitmiş değil, çünkü bu can sıkıcı ablukayı ExpressVPN gibi akış dostu bir hizmetle aşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken kaydolmak ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır), tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirin ve ardından Hotstar’ı destekleyen bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlanın. Bu hızlı ve kolay işlem, gerçek IP adresinizi gizler, bu nedenle oturum açmaya çalıştığınızda Hotstar onaylı bir konumda olduğunuzu düşünür. Bu, tüm favori hareketlerinizi ve şovlarınızı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Netflix, BBC iPlayer ve evet, Hotstar gibi önde gelen akış hizmetlerinin bağlantı hızı ve evrensel engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda ExpressVPN’i yenmek zordur. Aboneler, akış için beş adede kadar çoklu oturum açma, sezgisel bir uygulama, güçlü şifreleme seviyeleri ve geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Hizmetten etkilenmezseniz yatırımınızı geri alabilirsiniz. İşlerin o noktaya geleceğini düşünmüyoruz çünkü ExpressVPN oldukça harika.

Yurt dışından Hotstar’ın engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory