Quentin Tarantino Seksi Filmler Yapmadığını Söyledi, O Zaman Neden Ayaklar?

Dimension Films aracılığıyla Modern çağın en etkili film yapımcılarından biri olarak sağlam bir yer edindiğini gören 30 yıllık kariyeri boyunca, Quentin Tarantino İzleyicilerin neredeyse tüm filmlerinde beklemeye şartlandırıldığı bir dizi estetik ve üslup imzası geliştirdi. Bol miktarda küfür, tüyler ürpertici şiddet patlamaları, biraz tartışma serpiştirmesi, en sevdiği derin müzik parçalarından bazılarına iğne damlası, dünün unutulmuş […]

Quentin Tarantino Seksi Filmler Yapmadığını Söyledi, O Zaman Neden Ayaklar?

Dimension Films aracılığıyla

Modern çağın en etkili film yapımcılarından biri olarak sağlam bir yer edindiğini gören 30 yıllık kariyeri boyunca, Quentin Tarantino İzleyicilerin neredeyse tüm filmlerinde beklemeye şartlandırıldığı bir dizi estetik ve üslup imzası geliştirdi.

Bol miktarda küfür, tüyler ürpertici şiddet patlamaları, biraz tartışma serpiştirmesi, en sevdiği derin müzik parçalarından bazılarına iğne damlası, dünün unutulmuş filmlerine saygılar ve daha pek çok şey var. Bununla birlikte, film yapımcısı İspanyol gazetesine açıkladığı gibi, ekrandaki çiftleşme hiçbir zaman bunlardan biri olmadı. günlük ARI neden seks sahneleriyle ilgilenmiyor?

'Bones and All' yönetmeni Quentin Tarantino'nun ayak fetişini savunuyor
Resim: Sony

“Seks benim sinema vizyonumun bir parçası değil. Ve gerçek şu ki, gerçek hayatta seks sahneleri çekmek acı verici, herkes çok gergin. Daha önce bunu yapmak biraz sorunluysa, şimdi daha da fazla. Hikaye için gerekli olan bir seks sahnesi olsaydı, yapardım ama şu ana kadar gerekli olmadı.”

Elbette, sektördeki en önde gelen ayak fetişisti olarak Tarantino’nun statüsü olan odadaki file değinmeden edemiyoruz. Ne de olsa Salma Hayek’in ayak parmaklarını emmek için senaryo yazan adam bu. Alacakaranlıktan Şafağa Kadarözelliklerinin neredeyse her biri en az bir gereksiz ayak vuruşuyla övünüyor.

Karakterlerinin çirkin görünmesine kanmayabilir ama otuz yılını herkesin görmesi için büyük ekranda kendi kişisel tercihlerine düşkün olarak geçirdi, bu da her zaman yaparak tamamen kendi ihtiyaçlarını karşılarken yorumlarının biraz tuhaf görünmesine neden oluyor. rahatsız edici bir şekilde duygusallaştırılmış bir şekilde en az bir çift ayağı yakaladığından emin.

Teknory