1883 2. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T16:42:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T16:42:51 İşte Yellowstone ön filminin bir sonraki bölümü olan 1883 2. Sezon hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada. Taylor Sheridan tarafından yaratılan ve Kevin Costner’ın başrol oynadığı hit western dizisi Yellowstone, ilk olarak 2018’de küçük ekrana çıktı. […]

1883 2. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-02T16:42:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T16:42:51

İşte Yellowstone ön filminin bir sonraki bölümü olan 1883 2. Sezon hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada.

Taylor Sheridan tarafından yaratılan ve Kevin Costner’ın başrol oynadığı hit western dizisi Yellowstone, ilk olarak 2018’de küçük ekrana çıktı. Her bölümle beğeni ve izleyici sayısı arttı ve amiral gemisi şov şimdi beşinci sezonunda.

Şubat 2021’de Sheridan, stüdyo için yeni Yellowstone şovları oluşturmak üzere Paramount ile bir anlaşma imzaladı – buna hit bir prequel dizisi olan 1883 de dahildi.

İşte 1883 Sezon 2 hakkında tüm yayın tarihi bilgilerinden ve fragmandan oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

1883 2. Sezon: Oluyor mu?

Evet, 1883 bir sezon daha alıyor – ama 2. Sezon kadar basit değil.

1883’ü 1923 takip edecek, yine Yellowstone olaylarından önce geçen bir devam dizisi. Gösteri ayrıca aracılığıyla canlı yayınlanacak 1883: Bass Reeves Hikayesigöre, “efsanevi kanun adamının” hayatını anlatıyor. televizyon hattı.

Yellowstone evreni, Batı Teksas’taki Four Sixes Ranch etrafında dönecek olan 6666 adlı başka bir yan ürünle daha da büyüyor.

1883’ün doğrudan takibine gelince, Sheridan “biten on saatlik bir film yapmak istediğini ve biz de öyle yaptık” dedi, bu yüzden aceleyle bir film beklemeyin.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

1883'ten bir kareParamount+

1883 bir sezon daha alıyor ama bu basit bir 2. Sezon değil.

“Zamana göz atmayı, size bu özel yolculuğu göstermek için oluşturdum. Her şeyi bir fiyonğa bağlamayı ve herkesin nasıl mutlu yaşadığını ya da yaşamadığını açıklamayı seven biri değilim” dedi. Son tarih.

“Ayrıca, Yellowstone’u hiç görmemişken izleyebileceğiniz ve tamamen büyülenip tatmin olacağınız bir şey yaratmak istedim. Bırakın kendi değerleri ile yaşasın.

“Bir hikaye anlatıcısı olarak benim için ucu kapalı geliyor. Farklı bir dönemin penceresinden bakacağım ve o zaman ne gördüğümü göreceğim.”

1883 2. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Pekala, 1923’ün gösterime girmesi gerekiyor 18 Aralık 2022Paramount+’ta.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

1883: The Bass Reeves Story’nin yazıldığı sırada resmi bir çıkış tarihi yok, ancak Paramount 1883’ün “sonraki bölümünün” 2022’de geleceğini söyledi, bu nedenle bu alanı başka duyurular üzerine güncelleyeceğiz.

1883 2. Sezon fragmanı: Fragman var mı?

1883: The Bass Reeves Story için bir fragman yokken, 1923 için aşağıdan kontrol edebileceğiniz iki fragman var:

İlk fragman, Harrison Ford ve Helen Mirren de dahil olmak üzere devam filminin ilk bölümünün oyuncu kadrosunu tanıtırken, bir anlatıcı şöyle diyor: “Şiddet bu aileye her zaman musallat olmuştur. Bizi buraya kadar takip etti. Ve takip etmediğinde, peşine düşeriz. Onu arıyoruz.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İkinci fragman, “menzil savaşı”nı çevreleyen gerilimleri özetlerken, aynı zamanda Timothy Dalton ve Robert Patrick de dahil olmak üzere şovun diğer oyuncu kadrosuyla dalga geçiyor.

1883 2. Sezon oyuncu kadrosu: İçinde kim var?

1923 oyuncu kadrosu şunları içerir:

 • Helen Mirren Cara Dutton olarak
 • Harrison Ford Jacob Dutton olarak
 • Sebastian Roche Peder Renaud olarak
 • Darren Mann Jack Dutton olarak
 • Elizabeth Strafford rolünde Michelle Randolph
 • James Badge Dale, John Dutton Sr.
 • Marley Shelton Emma Dutton olarak
 • Aminah Nieves Teonna Rainwater olarak
 • Brandon Sklenar Spencer Dutton olarak
 • Robert Patrick Şerif William McDowell olarak
 • Jerome Flynn Banner Creighton olarak
 • Jennifer Ehle Rahibe Mary olarak
 • Timothy Dalton Donald Whitfield olarak

1883: The Bass Reeves Story başrolde olacak David Oyelowo unvanlı kanun adamı olarak. Tim McGraw, Faith Hill, Sam Elliott veya diğer 1883 oyuncularından herhangi birinin geri dönüşünü bekleyip bekleyemeyeceğimiz belli değil.

1883 2. Sezon konusu: Ne hakkında?

1883: The Bass Reeves Story’nin resmi günlük satırında şöyle yazıyor: “Amerikan tarihinin en büyük sınır kahramanı olarak bilinen ve aynı zamanda The Lone Ranger için ilham kaynağı olduğuna inanılan Reeves, Yeniden Yapılanma sonrası dönemde federal bir barış görevlisi olarak çalıştı. En tehlikeli suçluların 3.000’den fazlasını hiç yaralanmadan yakalayan Kızılderili Bölgesi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

1923’e gelince, resmi özet, “Dutton ailesinin yeni neslini tanıtacağını ve pandemilerin, tarihi kuraklığın, Yasağın sona ermesinin ve Büyük Buhran’ın hepsinin batıdaki dağa ve Dutton’ların başına bela olduğu yirminci yüzyılın başlarını keşfedeceğini söylüyor. eve çağır.

1883 takipleri hakkında bildiklerimiz bu kadar, ancak daha sonraki duyurular üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

Aşağıdaki gelecek şovlar için diğer TV merkezlerimize göz atmayı unutmayın:

Kıdem tazminatı Sezon 2 | Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kan Kökeni

Teknory