2022’de en iyi Black Friday dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatları: Birleşik Krallık’ta MacBook, iPad, Kindle ve daha fazlası

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı. EN İYİ ACER LAPTOP FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin EN İYİ ASUS LAPTOP FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam …

2022’de en iyi Black Friday dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatları: Birleşik Krallık’ta MacBook, iPad, Kindle ve daha fazlası


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı.

EN İYİ ACER LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ ASUS LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ YANGIN TABLET FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ HUAWEI LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ LG LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ SAMSUNG LAPTOP FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ SAMSUNG TABLET FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin


Dizüstü bilgisayarlar ve tabletler, büyük alışveriş etkinlikleri sırasında her zaman popüler ürünlerdir ve bunun nedeni, MacBook’lar, iPad’ler, Fire tabletler ve çok daha fazlası gibi popüler ürünlerde büyük indirimler bulabilmenizdir. Yeni bir cihaz pazarındaysanız, şanslısınız çünkü Kara Cuma yeni bir şeye yatırım yapmak için en iyi zamandır.

Kara Cuma (ve Siber Pazartesi), dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatlarıyla oldukça ünlüdür, bu nedenle yükseltme yapmak istiyorsanız, bu satışlar başlamak için iyi bir yerdir.

Kara Cuma nedir?

Kara Cuma ABD’de başladı, ancak İngiltere’de her yıl daha fazla önem kazanıyor gibi görünüyor.

1950’lerden bu yana, ABD’deki mağazalar, Noel alışveriş sezonunu başlatmak için Şükran Günü’nden sonraki gün etkileyici fırsatlar sunuyor. 2013’te Asda, göletin bu tarafında Kara Cuma indirimi yaptı ve çok çeşitli mallar için fırsatlar sundu. Diğer perakendeciler, ertesi yıl Kara Cuma çoğunluğuna atladı ve gerisi tarih oldu.

Konseptin Birleşik Krallık’ta henüz emekleme döneminde olduğu 2013’te topluca 435 milyon £ harcadık. Bugünlerde milyarlar harcıyoruz – Avrupa’daki en yüksek toplam. Kara Cuma, birkaç yıl öncesine kıyasla açıkça çok farklı bir canavar ve bu eğilim 2022’de de devam edecek.

2022’de Kara Cuma ne zaman?

Kara Cuma bu yıl 25 Kasım’a denk gelse de, perakendeciler anlaşmalarını çok daha erken dağıtmaya başlayacak. Kara Cuma gerçekten Ekim ortasından Aralık ayına kadar sürer.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi – fark nedir?

Kara Cuma’da çok fazla puan almak, bir zamanlar mağaza açılırken gecenin bir yarısında bir perakendecide kamp yapmak anlamına geliyordu. Ancak çevrimiçi alışveriş ana akım haline geldiğinde, çevrimiçi perakendeciler Kara Cuma pastasından bir parça istediler. Siber Pazartesi 2000’li yılların başında, alışverişlerini yapmak için mümkün olan en iyi internet bağlantısını isteyen insanlar sayesinde doğdu. O zamanlar ofis bilgisayarları, ev kurulumlarından daha iyi geniş banda sahipti ve bu da insanların tüm çevrimiçi alışverişlerini yapmak için Pazartesi günü işe kadar beklemelerine neden oluyordu. 2005’te NRF, Siber Pazartesi terimini kullanmaya başladı ve o zamandan beri çevrimiçi alışveriş yapıyoruz.

Geçen yılki Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları, yüz yüze alışveriş gerçekten bir şey olmadığı için etkili bir şekilde bir araya geldi. Neredeyse kesinlikle bu yıl tekrarını göreceğiz.

2022’de hangi dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatlarını göreceğiz?

Herkesin MacBook’lara ve iPad’lere tamamen takıntılı olduğunu biliyoruz, ancak Apple balonunun dışında bir hayat var. Dell, Microsoft, Acer, Huawei ve evet, Apple’dan dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için fırsatlar bekliyoruz. Yani aradığınız ne olursa olsun, Kara Cuma’da sizin için bir şeyler olmalı.

Tüm önde gelen teknoloji perakendecileri, oyun dizüstü bilgisayarlarından çocuk tabletlerine kadar her şeyde tekliflerle Kasım ayının başından (veya daha erken) itibaren indirim yapmaya başlar. Amazon, Currys ve Argos gibi şirketlerin etkileyici dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatları yayınlama geçmişi var, ancak bu sadece bu perakendeciler değil. Hemen hemen her site, bu yoğun alışveriş sezonunda bazı büyük tasarruflar sunacaktır, bu nedenle, aradığınızı bir perakendeciden göremiyorsanız, sakin olun ve bir sonrakine geçin. Sabır bu stresli zamanda anahtardır.

MacBook’lar ve iPad’ler muhtemelen Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca birçok fırsatta yer alacak ve Amazon’da çok sayıda indirimli tablet gördük. Apple fırsatları bu dönemde her zaman popülerdir ve 2022’de hiçbir şeyin değişmesini beklemiyoruz.

2022’de en iyi dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatlarını nerede bulabilirsiniz?

Bir dizüstü bilgisayara veya tablete yatırım yapmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi perakendeciler, beklediğiniz isimlerdir. Burada büyük bir sürpriz yok, ancak Kara Cuma boyunca en iyi fırsatlar için göz atmanız gereken perakendeciler bunlar:

  • Amazon(yeni bir sekmede açılır) — Bu devasa çevrimiçi perakendeci, Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerinde her zaman gözdedir ve konu dizüstü bilgisayar ve tablet anlaşmaları olduğunda muhtemelen ilk seçeneğiniz bu olmalıdır. Microsoft Surface ve Apple MacBook Pro gibi popüler modeller de dahil olmak üzere sitede kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz.

  • Argolar(yeni bir sekmede açılır) – Amazon ve Currys gibi markaların sunacağı çeşitli fırsatlara sahip olmayacaksınız, ancak genellikle Argos’ta küçük değerli taşlar bulabilirsiniz. Chromebook’larda fırsatlar arıyorsanız Argos’u yakından takip etmenizi öneririz.

  • Köriler(yeni bir sekmede açılır) — Currys PC World, dizüstü bilgisayar fırsatları söz konusu olduğunda Amazon’a gerçek bir rekabet sunuyor ve 2022’de başka bir savaş bekliyoruz. Apple, Microsoft, HP ve dahil olmak üzere en büyük dizüstü bilgisayar markalarının hepsinde birçok fırsat bulabilmeniz gerekir. daha fazla.

  • Dell(yeni bir sekmede açılır) — Dell’de Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca kesinlikle bir sürü dizüstü bilgisayar fırsatı bulacaksınız. Dell, yüksek kaliteli aygıtlar üretme konusunda bir üne sahiptir, ancak bunlar ucuza gelme eğiliminde değildir. Bu yüzden Kara Cuma’dan yararlanmak çok önemlidir.

  • John Lewis(yeni bir sekmede açılır) — Bu, dizüstü bilgisayar fırsatlarını bulmak için en bariz yer gibi görünmeyebilir, ancak her zaman en iyi markalarda dikkate alınacak çok sayıda teklif vardır. Ayrıca, John Lewis, garantiler söz konusu olduğunda normalde en iyi perakendecilerden biridir.

Başka yerlerde kesinlikle bir sürü anlaşma olacak, ancak bu sitelere öncelik vererek kendinize çok zaman ve enerji kazandıracaksınız.

2021’deki en iyi dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatları nelerdi?

Geçen yıl, en popüler dizüstü bilgisayar ve tabletlerin tümünde Kara Cuma ve Siber Pazartesi’de inanılmaz teklifler olmadan indirimler gördük. 2022’de büyük bir şey için hala umutluyuz ve Apple anlaşmaları kesinlikle herkesi heyecanlandıracak.

Geçen yıl çokça gördüğümüz bir şey Amazon’un tablet yelpazesindeki fırsatlardı ve 2022’de daha fazlasını görmeyi umuyoruz. Bir kez daha kendiniz ve aileniz için çok indirimli Fire tabletleri alabileceksiniz. Ayrıca 2021’de Kindle e-okuyucularında çok sayıda iyi indirim vardı, bu yüzden bunlara tekrar hazır olmalısınız. Kindles’ın gerçekten tablet olmadığını biliyoruz, ancak yakınlar. Amazon, geçen yıl olduğu gibi koruyucu kılıflar, kalemler ve standlar gibi aksesuarlar için de fırsatlar sunacak.

Bu yıl ne olacağını tam olarak tahmin edemiyoruz, ancak en iyi dizüstü bilgisayar ve tablet fırsatlarını takip etmek istiyorsanız bu sayfayı favorilerinize eklemelisiniz. Kara Cuma boyunca size en iyi fırsatları sunacağız, böylece dilek listenizdeki her şeyde en büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow