En iyi kablosuz şarj cihazı fırsatı: Speedy Mag Kablosuz Şarj Cihazı 40 $ karşılığında satışta

TL;DR: 5 Ağustos’tan itibaren sahip olabilirsiniz. iPhone için Speedy Mag Kablosuz Şarj Cihazı 119,95$ yerine sadece 39,99$’a — bu %66’lık bir tasarruf demektir. Şunu hayal edin: Ayak işlerini yürütüyorsunuz veya dışarıda bir gecenin tadını çıkarıyorsunuz, ancak iPhone’unuz o düşük pil uyarısını yanıp sönüyor. Sorun değil, taşınabilir şarj cihazınızı çıkardınız ama – hay aksi – kablonuzu […]

En iyi kablosuz şarj cihazı fırsatı: Speedy Mag Kablosuz Şarj Cihazı 40 $ karşılığında satışta

TL;DR: 5 Ağustos’tan itibaren sahip olabilirsiniz. iPhone için Speedy Mag Kablosuz Şarj Cihazı 119,95$ yerine sadece 39,99$’a — bu %66’lık bir tasarruf demektir.


Şunu hayal edin: Ayak işlerini yürütüyorsunuz veya dışarıda bir gecenin tadını çıkarıyorsunuz, ancak iPhone’unuz o düşük pil uyarısını yanıp sönüyor. Sorun değil, taşınabilir şarj cihazınızı çıkardınız ama – hay aksi – kablonuzu evde unuttunuz. Bir dahaki sefere, tek bir kabloya ihtiyaç duymayan (şarj etmek dışında) Speedy Mag kablosuz şarj cihazıyla hazırlıklı olabilirsiniz. Sadece 39,99$’a (kayıtlı 119,95$) mavi, siyah veya beyaz renk seçeneklerinden istediğinizi seçin.

Telefonunuzu şarj etme şeklinizi yeniden düşünün

İhtiyacınız olan tek kablo, Speedy Mag’e meyve suyu yüklemek için satın aldığınız ürünle birlikte gelen şarj kablosudur. Ardından, ne zaman bir güç takviyesine ihtiyaç duyarsanız, onu manyetik olarak iPhone’unuzun arkasına takabilir ve hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz; kablo veya adaptör gerekmez.

Lütfen yalnızca iPhone 12 ve daha yeni modeller manyetik şarjı destekler, bu nedenle daha eski bir cihazınız varsa yükseltme yapmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, bazıları çok kalın olacağından ve manyetik ataşmanları engelleyeceğinden, kablosuz şarjla uyumlu (dahil değildir) bir kılıfa ihtiyacınız olacak. Ya da telefonunuzun şarjı dolduğunda kılıfınızı çıkarıp değiştirebilirsiniz.

Kablolardan kurtulun

Speedy Mag ile kablosuz yaşam tarzına geçmek, oyunun kurallarını tamamen değiştirebilir. Birincisi, olabilir iPhone’unuzu daha hızlı şarj edin standart bir kablodan daha İkincisi, gittiğiniz her yere bir Lightning kablosu götürmenize (veya kaybolmasından endişelenmenize gerek kalmayacak!). Üçüncüsü, Speedy Mag yalnızca yarım inç kalınlığında olduğu için telefonunuzu şarj olurken kolayca kullanabilirsiniz.

Kablosuz şarja geçiş yapın ve yepyeni bir rahatlık dünyasını keşfedin:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory