2023 Subaru BRZ İncelemesi: Eğlence Asla Bitmez

BRZ, momentum arabası olarak bilinen şeydir. Hızlı olmayabilir, ancak bir şampiyon gibi idare eder ve hafif ve sert olduğu için dar virajlarda çok fazla hız taşıyabilirsiniz. Dönüş keskindir ve size harika bir hız hissi vermeye yetecek kadar gövde rulosu gövdeye yerleştirilmiştir. California, Malibu’dakiler gibi dar kanyon yollarında, BRZ kesinlikle kendi unsurundadır, bir virajdan diğerine herhangi […]

2023 Subaru BRZ İncelemesi: Eğlence Asla Bitmez

BRZ, momentum arabası olarak bilinen şeydir. Hızlı olmayabilir, ancak bir şampiyon gibi idare eder ve hafif ve sert olduğu için dar virajlarda çok fazla hız taşıyabilirsiniz. Dönüş keskindir ve size harika bir hız hissi vermeye yetecek kadar gövde rulosu gövdeye yerleştirilmiştir. California, Malibu’dakiler gibi dar kanyon yollarında, BRZ kesinlikle kendi unsurundadır, bir virajdan diğerine herhangi bir yaygara olmadan ateş eder, siz üçüncü viteste yüksek devirdeyken motor tam kaynama noktasındadır.

BRZ ile ilgili her şey tahmin edilebilir ve onu bu kadar ödüllendirici yapan da bu. Ayrıca, sürekli olarak bir milyar beygir gücünü dizginlemeye veya 2.000 farklı sürüş ayarı üzerinde çalışmaya çalışmadığınız için, bunu daha da zorlaştırabilir ve BRZ’nin tutarlı performans sunacağını bilebilirsiniz. Aynı zamanda, sizi hapse atmayacak (muhtemelen) yaklaşılabilir sınırlarla, yasal sınırların çok üzerinde hızlara ulaşmanıza gerek kalmadan balina gibi zaman geçirmenizi sağlayan bir araba.

Bu Subaru, araba kontrolünün temellerini gerçekten öğrenmek isteyen biri için harika bir seçim olacaktır. 215/40 Michelin Pilot Sport 4 lastikleri patinajı önleyecek kadar yol tutuşuna sahiptir, ancak BRZ’nin arka kısmında virajlarda kaymanıza izin verecek kadar özgürlük vardır. Bir pistte veya otokros parkurunda çekiş kontrolünü devre dışı bırakın ve BRZ, eğlenceyi kendi şartlarınıza göre yönetmenize izin veren gaz kelebeği aracılığıyla iletişimsel direksiyon ve doğrusal güç dağıtımı ile kolayca kontrol edilebilir driftleri tutabilir.

Teknory