2023’te akıllı telefon kameralarında ne gibi gelişmeler görmek istiyorsunuz?

Robert Triggs / Android Otoritesi Kamera deneyimi, en azından bir anketin sonuçlarına göre, bir akıllı telefon satın alırken en önemli hususlardan biridir. Android Yetkilisi 2021’de yapılan bir anket. Aslında, yanıt verenlerin kabaca dörtte üçü bunun en azından birkaç önemli husustan biri olduğunu söyledi. Ancak, 2023’te akıllı telefon kameralarında gerçekte ne gibi iyileştirmeler görmek istiyorsunuz? Bugünkü […]

2023’te akıllı telefon kameralarında ne gibi gelişmeler görmek istiyorsunuz?

Robert Triggs / Android Otoritesi

Kamera deneyimi, en azından bir anketin sonuçlarına göre, bir akıllı telefon satın alırken en önemli hususlardan biridir. Android Yetkilisi 2021’de yapılan bir anket. Aslında, yanıt verenlerin kabaca dörtte üçü bunun en azından birkaç önemli husustan biri olduğunu söyledi.

Ancak, 2023’te akıllı telefon kameralarında gerçekte ne gibi iyileştirmeler görmek istiyorsunuz? Bugünkü öne çıkan anketimizin konusu bu. Öyleyse devam edin ve aşağıdaki anket aracılığıyla kararınızı verin.

2023’te akıllı telefon kameralarından ne görmek istiyorsunuz?

234 oy

İster gürültü azaltma, ister geliştirilmiş HDR, azaltılmış hareket bulanıklığı veya artırılmış ayrıntı seviyeleri olsun, gündüz enstantaneleri, düşük ışıkta çekim ve özçekim çekimleri söz konusu olduğunda iyileştirme için hala biraz yer var. Ayrıca, iPhone’lar Android cihazlara üstün video kalitesi sunma konusunda hâlâ bir üne sahip olduğundan, neden daha iyi video istediğinizi de anlayabiliriz.

Ben mi? OnePlus, Oppo ve Apple gibi birçok marka, Google ve Samsung gibilerinin hızla ilerlemesine rağmen uzun menzilli yakınlaştırmayı ihmal ettiğinden, 2023’te gelişmiş yakınlaştırma görmeyi çok isterim. Yine de, yukarıdaki anket aracılığıyla bize cevabınızı verebilirsiniz.

2023’te akıllı telefon kameralarında ne gibi gelişmeler görmek istiyorsunuz?

Teknory