Deadpool 3, Kaptan Amerika 4 ve Diğer İki Film Ertelendi

Özet Marvel Sinematik Evreni’nin 5. Aşama yayın programı, SAG-AFTRA saldırısının ardından Deadpool 3 ve Thunderbolts’un yeni çıkış tarihleri ​​almasıyla büyük değişikliklere uğradı. Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya ertelendi ve Temmuz 2024’ten Şubat 2025’e kaydırıldı, bu da bu aşamadaki diğer filmlerin gösterim tarihlerini etkiliyor. Blade’in yeniden başlatılması, çıkış tarihlerinin değişmesi nedeniyle orijinal tarihinden Kasım 2025’e taşınıyor […]

Deadpool 3, Kaptan Amerika 4 ve Diğer İki Film Ertelendi

Özet

  • Marvel Sinematik Evreni’nin 5. Aşama yayın programı, SAG-AFTRA saldırısının ardından Deadpool 3 ve Thunderbolts’un yeni çıkış tarihleri ​​almasıyla büyük değişikliklere uğradı.
  • Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya ertelendi ve Temmuz 2024’ten Şubat 2025’e kaydırıldı, bu da bu aşamadaki diğer filmlerin gösterim tarihlerini etkiliyor.
  • Blade’in yeniden başlatılması, çıkış tarihlerinin değişmesi nedeniyle orijinal tarihinden Kasım 2025’e taşınıyor ve bu da 2024 için daha hafif bir MCU dizisiyle sonuçlanıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Marvel Sinematik Evreni Disney resmi olarak 5. Aşamanın yayın takvimini karıştırdığı için 2024’te çok hafif görünecek. Harikalar bu hafta sonu sinemalarda gösterime giren Farzedelim…? yılın son MCU TV şovu olacak. 2024’e girerken, çok sayıda Faz 5 filmi ve TV şovunun hâlâ vizyona girmesi bekleniyor; Amerika Yazarlar Birliği ve SAG-AFTRA grevleri Hollywood’u bir süredir duraklattığından bu filmlerin gerçekte ne zaman vizyona girecekleri konusunda pek çok belirsizlik var. Birkaç ay.

Artık SAG-AFTRA saldırısı sona erdiğine göre MCU’nun 5. Aşaması ilerlemeye devam ediyor ancak bazı önemli sürüm değişiklikleriyle birlikte. film/news/deadpool-3-captain-america-4-lion-king-prequel-delayed-1235786760/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik Disney’in programlarını yeniden düzenlediğini bildirdi. Deadpool 3 3 Mayıs 2024’ten 26 Temmuz 2024’e taşınıyorve bu sadece başlangıç. Tüm yayın tarihi değişiklikleri aşağıdaki gibidir:

MCU Filmi

Orijinal Yayın Tarihi

Yeni Çıkış Tarihi

Deadpool 3

3 Mayıs 2024

26 Temmuz 2024

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni

26 Temmuz 2024

14 Şubat 2025

Yıldırımlar

20 Aralık 2024

25 Temmuz 2025

Bıçak ağzı

14 Şubat 2025

7 Kasım 2025

İLGİLİ: Marvel Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir (Çıkış Tarihine ve MCU Zaman Çizelgesi Olaylarına Göre)


MCU’nun Yeni Yayın Programı Daha Büyük Değişikliklerin Önümüzde Olduğunu Gösteriyor

Falcon ve Winter Soldier'da Kaptan Amerika Sam Wilson rolünde Anthony Mackie pencereyi kırıyor

MCU’daki değişiklikler birçok nedenden dolayı büyük bir olay; şu an itibariyle Deadpool 3 2024’teki tek MCU filmi olacak. Bu, 2012’den bu yana ilk kez Marvel Studios’un yalnızca MCU filmini piyasaya sürmesi oldu. Yenilmezler yılın tek gezisiydi. Verilen Deadpool 3 Çekimlere çok yakında devam edilmesi bekleniyor, ancak ana çekimler tamamlandıktan sonra yapılması gereken çok sayıda post prodüksiyon işi olacağından 2025 yazına erteleme mantıklı geliyor.

Ancak, olup olmadığı sorusu akla geliyor. Fantastik Dörtlü, Yenilmezler: Kang HanedanıVe Yenilmezler: Gizli Savaşlar Bu son duyurunun ardından yeni tarihler alabiliriz. İle Fantastik Dörtlü Filmin 2 Mayıs 2025’te vizyona girmesi planlanıyor ve henüz oyuncu kadrosu belirlenmedi. Marvel’s First Family’nin yeniden çekimlerinin 2025’e doğru biraz daha ileri bir tarihte yayınlanması mantıklı olacaktır. Yenilmezler: Kang Hanedanıhenüz bir yönetmen yok Yenilmezler: Gizli Savaşlarbu en azından ikincisini geciktirmek için bir neden olabilir.

Bu hikayenin yayınlandığı tarihte Disney ve Marvel Studios bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı. Fantastik Dörtlü, Yenilmezler: Kang Hanedanı, Ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar’ yayın tarihleri.

VFX sorunları da dahil olmak üzere Marvel Studios’un uğraştığı diğer tüm BTS sorunları göz önüne alındığında, MCU’nun 2024’te yalnızca bir Faz 5 filminin çıkması kötü bir fikir olmayabilir. Süper kahraman filmi türü bazı durumlarda 2023’te gişede darbe aldı ve bir ışık yılı çizgi roman filmlerine sahip olmak şu anda dünyanın tam da ihtiyacı olan şey olabilir. Umarım konuyla ilgili daha fazla güncelleme gelir MCU ve Multiverse Saga er ya da geç ortaya çıkacak.

Kaynak: film/news/deadpool-3-captain-america-4-lion-king-prequel-delayed-1235786760/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow