Yeni Oynanış Fragmanında Into The Dead: En Karanlık Günlerimizin Teksaslı Zombi Aksiyonuna Bir Kez Daha Bakın

Geliştirici PikPok, 1980’lerdeki zombi oyunu Into The Dead: Our Darkest Days için yeni bir oynanış teaser’ı yayınladı ve teaser hızlı olmasına rağmen Teksas’taki ölümsüz aksiyona yeni bir bakış sunuyor. Bugünkü PC Gaming Show’da tanıtılan Our Darkest Days, PC ve mobil Into The Dead serisinin yakında çıkacak bir girişidir. Darkest Days’te oyuncular, 1980 Teksas’ının bunaltıcı yazında […]

Yeni Oynanış Fragmanında Into The Dead: En Karanlık Günlerimizin Teksaslı Zombi Aksiyonuna Bir Kez Daha Bakın

Geliştirici PikPok, 1980’lerdeki zombi oyunu Into The Dead: Our Darkest Days için yeni bir oynanış teaser’ı yayınladı ve teaser hızlı olmasına rağmen Teksas’taki ölümsüz aksiyona yeni bir bakış sunuyor. Bugünkü PC Gaming Show’da tanıtılan Our Darkest Days, PC ve mobil Into The Dead serisinin yakında çıkacak bir girişidir. Darkest Days’te oyuncular, 1980 Teksas’ının bunaltıcı yazında bir zombi salgınının doruğuna çıkıyor.

Bu, oyuncuların Walton City tamamen istila edilmeden önce kaçmaya çalıştığı, yandan kaydırmalı bir barınak hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmak için oyuncular çöp toplamalı, zanaat yapmalı, savaşmalı ve bir sonraki hamlelerini planlamalıdır.

Aşağıdaki Into The Dead: Our Darkest Days oynanış teaserına kendiniz göz atın:

Bir basın bülteninde “Into The Dead: Our Darkest Days’in PC Gaming Show teaser’ı oyunun üç temel taşını sergiliyor: planlama, uyarlama ve hayatta kalma” deniyor. “Değerli malzemeler için çeşitli yerleri temizleyin, ağır enfeksiyonlu bölgelerde zombilerden dikkatlice kaçının. Hayatta kalanların ihtiyaçlarını ve refahını dengeleyin ve ertesi gün keşfetmek için yeni yerler seçmeden önce geceyi atlatmak için yetersiz barınakları tahkimatlar ve olanaklarla yükseltin ”

Our Darkest Days’te zorlu oyun içi kararlar, hayatta kalanların kalıcı ölümü ve tabii ki çok sayıda zombi yer alıyor.

İşte oyunun bazı ek ekran görüntüleri:

2025’te Steam Erken Erişim yoluyla PC’de çıkacak, ancak bu Ekim ayında Steam’e bir demo gelecek.


Bu Ekim ayında Into The Dead: Our Darkest Days’in demosunu inceleyecek misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory