2023’te Oynamak İçin Sabırsızlıkla Beklediğimiz Yaklaşan Bağımsız Oyunlar

“Returnal” muhtemelen PlayStation 5’in en iyi lansman oyunlarından biridir, ancak inkar edilemez derecede zordur. “Dönüş” meydan okumasına katlanmak zorunda kalmadan “Geri Dönüş” deneyimini istiyorsanız, “Yukarıda Yaralar” ın tadını çıkarabilirsiniz. Yine de bu, oyunun kolay olacağı anlamına gelmiyor. İçinde “Üstteki Yaralar,” oyuncular, Lovecraft benzeri tehlikelerle dolu düşmanca, yabancı bir dünyada mahsur kalan bir astronotu kontrol edecek. […]

2023’te Oynamak İçin Sabırsızlıkla Beklediğimiz Yaklaşan Bağımsız Oyunlar

“Returnal” muhtemelen PlayStation 5’in en iyi lansman oyunlarından biridir, ancak inkar edilemez derecede zordur. “Dönüş” meydan okumasına katlanmak zorunda kalmadan “Geri Dönüş” deneyimini istiyorsanız, “Yukarıda Yaralar” ın tadını çıkarabilirsiniz. Yine de bu, oyunun kolay olacağı anlamına gelmiyor.

İçinde “Üstteki Yaralar,” oyuncular, Lovecraft benzeri tehlikelerle dolu düşmanca, yabancı bir dünyada mahsur kalan bir astronotu kontrol edecek. oyun, dayanıklılığın cephane kadar önemli olduğu bir bilimkurgu ruh benzeri nişancı oyunu gibi oynayacak. katmanlı yaratık tasarımları, atmosfer ve animasyonlar.

“Yukarıdaki Yaralar”, ödül alan başka bir oyundur. Sonraki Festival demosuve birçok katılımcı onu sevdi. Tabii ki, “Returnal” ve “Dead Space” (orijinal) gibi oyunlarla yapılan karşılaştırmalar çok fazlaydı, ancak bu oyunların mirası göz önüne alındığında, bu benzetmelerin tamamlayıcı olması gerektiğini varsaymak güvenlidir. Dahası, demo, “Dönüş” gibi, vücut dehşetini olası zaman yolculuğu maskaralıklarıyla ve güvenilmez anlatıcı kinayesiyle birleştiren iyi bir gizemle dalga geçti. “Yukarıdaki Yaralar” yayınlanana kadar psikolojik korku tavşan deliğinin ne kadar uzandığını bilemeyeceğiz, ancak gördüklerimiz umut verici.

Gamescom 2022’de “Yukarıdaki Yaralar” duyurulduğunda, tanıtım videosu yalnızca oyunun “Çok yakında” olacağına dair söz verildi, ancak Aralık 2022 itibarıyla geliştiriciler sürüm aralığını 28 Şubat 2023’e kadar daralttı.

Teknory