En iyi Apple teklifi: Apple Watch Series 8 (GPS + Hücresel, 45 mm) 349 dolara satışta

180 $ tasarruf edin: 14 Aralık itibarıyla Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular, 45mm), Amazon’da 349 dolara satılıyor; bu, saatin bugüne kadarki en düşük fiyatı olan 529 dolarlık normal fiyatından %34 daha düşük. Muhtemelen, ilk kez bir Apple Watch taktığınızda, Rihanna’nın tarzında “tüm hayatım boyunca neredeydin” diye bağırmaya başlayacaksınız. Sonuçta kim, küçük bir pakette […]

En iyi Apple teklifi: Apple Watch Series 8 (GPS + Hücresel, 45 mm) 349 dolara satışta

180 $ tasarruf edin: 14 Aralık itibarıyla Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular, 45mm), Amazon’da 349 dolara satılıyor; bu, saatin bugüne kadarki en düşük fiyatı olan 529 dolarlık normal fiyatından %34 daha düşük.


Muhtemelen, ilk kez bir Apple Watch taktığınızda, Rihanna’nın tarzında “tüm hayatım boyunca neredeydin” diye bağırmaya başlayacaksınız. Sonuçta kim, küçük bir pakette sağlık ölçümlerini takip etmelerine, arama yapmalarına, günlük, hükümet tarafından zorunlu tutulan ikram alımı için ödeme yapmalarına, zamanlayıcıları ayarlamalarına ve çok daha fazlasına olanak tanıyan bir cihazla bileğini dondurmak istemez ki? ? Evet, burada açıkça Apple Watch’ların büyük hayranlarıyız… özellikle de tüm zamanların en düşük fiyatlarıyla perakende satış yaptıklarında.

14 Aralık itibarıyla, kendi Apple Watch Series 8’inizi (GPS + Cellular, 45mm) Amazon’da 529 $ yerine yalnızca 349 $ karşılığında alabilirsiniz. 180$’lık bir tasarruf büyük bir anlaşma, özellikle de bu saatin daha önce sadece 349$ — bu yılki Kara Cuma indirimi sırasında. Başka bir deyişle, 349 dolar bu Series 8 Apple Watch’un şimdiye kadarki en düşük fiyatıdır. Ne için bekliyorsun? Minik adamı en kısa sürede sepete ekleyin.

Apple Watch Series 8, daha sağlıklı, daha bilinçli bir yaşam sürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: Yukarıda bahsedilen sensör tabanlı sağlık takibi, tüm gün müzik dinlemek/sevdiklerinizi aramak/mesaj göndermek için hücresel bağlantı, Çarpışma Algılama etkinleştirildiğinde acil durum desteği, ve ötesinde. Çatlamaya ve suya dayanıklı, uçtan uca ekrana sahip bu Apple Watch (çok güçlü olmasına rağmen) aynı zamanda çok güzel. Saatin Hızlı Şarj özellikleri ve 18 saatlik pil ömrü aynı zamanda onun günlük, güvenilir arkadaşınız olmasını da sağlayacaktır; sizi uyarmadan ölmeyecek bir arkadaş.

Teknory