2024’te iptal edilmesi muhtemel 4 film

Marvel’s Captain America: İç Savaş..Soldan sağa: Iron Man/Tony Stark (Robert Downey Jr.) ve War Machine/James Rhodes (Don Cheadle)..Fotoğraf Kredisi: film Çerçevesi..© Marvel 2016 Gelecek yıl yolumuza çıkacak pek çok heyecan verici film var ancak yaklaşan bu filmler kendilerini 2024’te iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıya bulabilir. 2024, beraberinde pek çok yeni ve heyecan verici fırsatı getiriyor. […]

2024’te iptal edilmesi muhtemel 4 film

Marvel’s Captain America: İç Savaş..Soldan sağa: Iron Man/Tony Stark (Robert Downey Jr.) ve War Machine/James Rhodes (Don Cheadle)..Fotoğraf Kredisi: film Çerçevesi..© Marvel 2016

Gelecek yıl yolumuza çıkacak pek çok heyecan verici film var ancak yaklaşan bu filmler kendilerini 2024’te iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıya bulabilir.

2024, beraberinde pek çok yeni ve heyecan verici fırsatı getiriyor. Bu, yaşamın her alanı için doğrudur ancak eğlence dünyasına da uygulanabilir.

Yeni yıl, aralarında bazı önemli filmlerin vizyona girdiğini görecek. Deadpool 3, Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk, Uzaylı: RomulusVe Joker: Folie à Deux. Heyecanın yüksek olduğunu söylemeye gerek yok ve uzun bir aradan sonra ilk kez yalnızca bir Marvel Studios filmi ve bir DC filminin yer almasına rağmen, her iki stüdyodan da gelecekler için heyecanlıyız.

Bununla birlikte, bazı oyunların iptal edilmesiyle sonuçlanabilecek bir tedirginlik de mevcut. Bu genellikle filmlerde olan bir şey değil ama Warner Bros. Discovery iptal edildikten sonra Yarasa kız 2022’de manzara sonsuza dek değişti.

Bunu dikkate aldığımızda akıbeti biraz belirsiz görünen ve iptal edilmelerine yol açabilecek bazı filmler var. Bazıları parçası oldukları daha geniş evrendeki değişimlerin insafına kalmış, bazıları ise tamamen sessizliğe bürünmüş durumda… fazla sessizlik. Bunu aklımızda tutarak, 2024’te iptal edilebilecek, yapım aşamasında olan bazı filmlere bir göz atalım.

Teknory