En iyi Nintendo Switch kılıfları 2023: Hareket halindeyken konsolunuzu koruyun

Washington merkezli PowerA, Xbox, PlayStation, Switch ve PC’de olası her satıcı aracılığıyla sunulan ürünlerle oyun alanındaki en büyük aksesuar üreticilerinden biridir. Ve Switch söz konusu olduğunda, kaliteden ödün vermemişler. Her Yerde Messenger Çanta(Yeni bir sekmede açılır) Switch’inizi, oyunlarınızı ve bunun için sahip olduğunuz tüm ek aksesuarları taşımanın en büyük yollarından biridir. Omuzdan asılan çanta, denetleyicilerden […]

En iyi Nintendo Switch kılıfları 2023: Hareket halindeyken konsolunuzu koruyun

Washington merkezli PowerA, Xbox, PlayStation, Switch ve PC’de olası her satıcı aracılığıyla sunulan ürünlerle oyun alanındaki en büyük aksesuar üreticilerinden biridir. Ve Switch söz konusu olduğunda, kaliteden ödün vermemişler.

Her Yerde Messenger Çanta(Yeni bir sekmede açılır) Switch’inizi, oyunlarınızı ve bunun için sahip olduğunuz tüm ek aksesuarları taşımanın en büyük yollarından biridir. Omuzdan asılan çanta, denetleyicilerden şarj/video yuvasına kadar pek çok şeyi yanınıza almanıza ve tek bir çantada taşımanıza olanak tanır. Ayrıca, Switch’in kendisi için küçük, sert kabuklu, fermuarlı bir çantanın ek bir avantajı da var, bu da bu çantayı harika bir ikiye bir anlaşmaya dönüştürüyor.

Teknory