37 dili gerçek zamanlı olarak çevirebilen kulaklıklarda %43 tasarruf edin

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Mymanu CLIK S Ödüllü Çeviri Kulaklıklarına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 89,97 $ (kayıtlı $ 157,00) — bu %42 indirim. Dünyayı gezmeyi düşündüğünde(yeni bir sekmede açılır), insanların sizinle aynı dili konuştuğu birkaç turistik bölgeye bağlı kalmayı hayal etmiyor olabilirsiniz. Yerel noktalara gitmek, arkadaşlar edinmek ve ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, sizin için […]

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Mymanu CLIK S Ödüllü Çeviri Kulaklıklarına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 89,97 $ (kayıtlı $ 157,00) — bu %42 indirim.


Dünyayı gezmeyi düşündüğünde(yeni bir sekmede açılır), insanların sizinle aynı dili konuştuğu birkaç turistik bölgeye bağlı kalmayı hayal etmiyor olabilirsiniz. Yerel noktalara gitmek, arkadaşlar edinmek ve ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, sizin için konuşmaya yardımcı olabilecek bazı donanımlar getirmek isteyebilirsiniz.

Mymanu CLIK S kulakiçi kulaklıklar, 37 farklı dili gerçek zamanlı olarak konuşma veya metinle çevirmek için özel bir yazılım (bir Wi-Fi bağlantısı veya veri planı gerektirir) kullanır. Kulağınızda kendi tercümanınızın olması gibi bir şey ve bu Fırsat Günleri fiyat düşüşü sırasında satıştan bir çift alabilirsiniz. Normalde, bir çift Mymanu CLIK S kulaklık için 157$ ödemeniz gerekir, ancak Mashable Shop’ta sadece 89,97$’dır.(yeni bir sekmede açılır).

Kulaklıklarınızla 37 farklı dili çevirin

Bu çok yönlü kulaklıklar, sık seyahat edenlerin vazgeçilmez aracı haline gelebilir. Artık hantal çeviri sözlükleri veya bir şekilde daha hantal tarayıcı çevirmenleri yok. Modernleşin ve kulaklıklarınızı kullanarak Arapça, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve daha fazlasını neredeyse anında çevirin.

Sadece MyJuno uygulamasını yükleyin ve dillerinizi seçin. Konuşma sırası size geldiğinde kulaklığınızdaki CLIK düğmesini basılı tutun. İşiniz bittiğinde, telefonunuzda bir sesli çeviri oynatmak için bırakın. Dinleme sırası size geldiğinde, arkadaşınızın telefonunuza konuşması yeterlidir. Çevrilmiş bir versiyonun kulaklığınızda çaldığını duyacaksınız ve konuşmanın tamamını her zaman ekranınızda okuyabilirsiniz.

Bu kulaklıklar çeviri yapabilir(yeni bir sekmede açılır) birden çok konuşmacı için, ancak sonuçlar yalnızca metin yoluyla elde edilebilir. Ayrıca ifadeleri de kaydedebilirsiniz, böylece kendi başınıza birkaç kelime toplamaya başlayabilirsiniz. Ve yeni bir arkadaş edinmediğinizde veya menüdeki bir resme bakmadan akşam yemeği siparişi vermediğinizde, kulaklıklarınızı müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz. Tek bir şarjla 10 saate kadar seyahat çalma listenizde müzik yapın. Şarj durumu ayrıca 20 saate kadar daha fazla ekler.

Bir sonraki seyahat noktanızın başka bir tarafını görmeye hazır olun.

14 Temmuz 23:59 PT’ye kadar Mymanu CLIK S Çeviri Kulaklıklarını edinin(yeni bir sekmede açılır) Anlaşma Günleri sırasında 89,97 $ karşılığında.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory