4 Açlık Oyunları kitabının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır (Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Baladı dahil)

Açlık Oyunları Suzanne Collins’in serisi tüm zamanların en popüler genç yetişkin kitap serilerinden biridir. dizi ayrıca dört ve yakında beş başarılı filme uyarlandı. İle Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı 17 Kasım’da sinemalarda dördünü de sıralamanın eğlenceli olacağını düşündük. Açlık Oyunları kitabın. Listesini paylaştık Açlık Oyunları aşağıdaki kitaplar, ön bölümle birlikte, Ötücü Kuşların ve […]

4 Açlık Oyunları kitabının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır (Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Baladı dahil)

Açlık Oyunları Suzanne Collins’in serisi tüm zamanların en popüler genç yetişkin kitap serilerinden biridir. dizi ayrıca dört ve yakında beş başarılı filme uyarlandı. İle Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı 17 Kasım’da sinemalarda dördünü de sıralamanın eğlenceli olacağını düşündük. Açlık Oyunları kitabın.

Listesini paylaştık Açlık Oyunları aşağıdaki kitaplar, ön bölümle birlikte, Ötücü Kuşların ve Yılanların Bir Şarkısı:

  • Açlık Oyunları (2008)
  • Ateşi Yakalamak (2009)
  • Alaycı Kuş (2010)
  • Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı (2020)

Listeye şununla başlayalım Ötücü Kuşlar ve Yılanlardan Oluşan Bir Top, sıralamasında 4. sırada yer alıyor. Açlık Oyunları kitabın.

Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Kredi: Scholastic

4. Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı

Ötücü Kuşlar ve Yılanlardan Oluşan Bir Bald Collins’in Açlık Oyunları üçlemesinin üçüncü kitabı Mockingjay’den on yıl sonra, 2020’de yayınlandı. Kitap bir ön bölümdür Açlık Oyunları dizi, Katniss Everdeen’in 74. Yıllık Açlık Oyunları’na gönüllü olarak katılmasından 64 yıl öncesini konu alıyor. Ötücü Kuşların ve Yılanların Bir Şarkısı Daha iyi bir ifadeyle Coriolanus Snow’un gençliği ve gençliği boyunca hayat hikayesidir. Snow’un yetiştirilme tarzını araştırıyor ve Açlık Oyunları’ndaki rolünün yolunu açıyor, iktidara yükselişini ve bazı açılardan neden bu şekilde tanıtıldığını anlatıyor. Açlık Oyunları.

Etraflı, Ötücü Kuşların ve Yılanların Bir Şarkısı iyi bir kitap ve onu dört kitaptan dördüncüsü olarak sıralamak bana biraz acı veriyor Açlık Oyunları kitaplar, ancak bunu orijinal üçlemenin herhangi birinden daha üst sıralayamam. Hikayeden ve Snow’un Lucy Baird Gray ile olan ilişkisinden ve bunun onun hayatını nasıl şekillendirdiğinden keyif aldım. Panem’in tarihi, oyunlar ve Katniss’in 60 yıldan fazla bir süre sonra ortaya çıkışının hikayeyle nasıl bir bağlantısı olduğu hakkında daha fazla şey öğrenmek de ilginç.

Büyük bir hayranı olmadığım tek şey ve muhtemelen sıralamamın ana nedenlerinden biri de bu Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Türküsü last, korkunç bir karakterin köken hikayesinin araştırılmasıdır. Ötücü Kuşlar ve Yılan TürküsüBana göre bunu çoğu ön filmden daha iyi yapıyor, ancak çekiciliğine ve karizmasına rağmen bu karakterin büyüyüp ne yapacağını bilmek biraz iğrenç geliyor. önler Yıldız Savaşları ön tuzak; Kesinlikle. Bunu söyleyeceğim.

Teknory