Yellowjackets nasıl izlenir: Paramount Plus için En İyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın herhangi bir yerinden Paramount+ engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Paramount+, kesinlikle yüksek kaliteli içerikle dolu popüler bir akış platformudur, ancak mükemmel değildir. ABD dışında, Paramount+ […]

Yellowjackets nasıl izlenir: Paramount Plus için En İyi VPN

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın herhangi bir yerinden Paramount+ engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Paramount+, kesinlikle yüksek kaliteli içerikle dolu popüler bir akış platformudur, ancak mükemmel değildir. ABD dışında, Paramount+ yalnızca Avustralya, Kanada, Latin Amerika, Almanya, İtalya, İskandinavlar, Birleşik Krallık ve İrlanda’da mevcuttur. Peki ya bu listede yer almayan bir yere seyahat ediyorsanız? Bağlanmaya çalıştığınızda engellenirsiniz.

Bu, birçok önde gelen akış sitesinde can sıkıcı ama tanıdık bir hikaye. Neyse ki, oldukça basit bir çözüm var.

VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizlemek ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlamak için kullanılabilir. Bu, tüm favori Paramount+ programlarınızı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebileceğiniz anlamına gelir. Akış dostu bir VPN’e kaydolmanız, favori işletim sisteminiz için uygulamayı indirmeniz ve ardından Paramount+’yı destekleyen bir ülkede bulunan bir sunucuya bağlanmanız yeterlidir. İkinci sezonu izlemek için bu numarayı kullanabilirsiniz. Sarı ceketler24 Mart’ta prömiyer yapıyor.

Paramount+ engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birkaç VPN vardır, ancak ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) muhtemelen en iyisidir. Aboneler, akış için yüksek bağlantı hızları, beş adede kadar çoklu oturum açma, sezgisel bir uygulama, güçlü şifreleme seviyeleri ve geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder. ExpressVPN de sınırlı bir süre için satışta.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan, bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. İzlemek için para iade garantisini bile kullanabilirsiniz. Sarı ceketler (veya başka bir şov) Paramount+’ta izleyin ve ardından yatırımınızı geri kazanın.

ExpressVPN ile Paramount+’ı dünyanın her yerinden izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow