64 GB 4’ü 1 arada akıllı flash sürücüde %30 tasarruf edin

TL;DR: Yalnızca 20,99 ABD Doları (normal 29,99 ABD Doları) karşılığında 64 GB’lık 4’ü 1 arada akıllı flash sürücü veya yalnızca 30,99 ABD Doları (normal 39,99 ABD Doları) karşılığında 128 GB’lık bir akıllı flash sürücü alın ve iPhone’lar, iPad’ler ve Android cihazlar için yüksek hızlı veri aktarımlarının keyfini çıkarın. Bu, %30’a varan tasarruf demektir. Dijital içerik […]

TL;DR: Yalnızca 20,99 ABD Doları (normal 29,99 ABD Doları) karşılığında 64 GB’lık 4’ü 1 arada akıllı flash sürücü veya yalnızca 30,99 ABD Doları (normal 39,99 ABD Doları) karşılığında 128 GB’lık bir akıllı flash sürücü alın ve iPhone’lar, iPad’ler ve Android cihazlar için yüksek hızlı veri aktarımlarının keyfini çıkarın. Bu, %30’a varan tasarruf demektir.


Dijital içerik nerede her şey şurada. Bu da güvenilir ve çok yönlü bir depolama çözümüne sahip olmanın önemli olduğu anlamına gelir. Önümüzdeki yeni yıl öncesinde, bu akıllı flash sürücü, veri depolama ihtiyaçlarınız için en iyi yol arkadaşı olabilir ve fiyatı 64 GB için yalnızca 20,99 ABD Doları (normal 29 ABD Doları) veya 128 GB için 30,99 ABD Dolarıdır.

Dört yönlü tasarım, önemli dosyalarınızı iPhone’lar, iPad’ler ve Android aygıtları da dahil olmak üzere farklı türdeki aygıtlara kaydedebilmeniz, aktarabilmeniz ve açabilmeniz için USB 3.0, Lightning, mikro USB ve C tipi bağlantı noktalarını içerir.

Dosyaları kablo veya adaptör sıkıntısı olmadan 25 MB/sn’ye varan hızlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde aktarın. 4’ü 1 arada akıllı flash sürücü, fotoğraf ve videolardan belgelere ve sunumlara kadar veri aktarımını verimli bir şekilde kolaylaştırır.

64 GB veya 128 GB depolama kapasitelerinden birini seçmeniz ve yalnızca yarım ons ağırlığındaki küçük, taşınabilir tasarımıyla, hareket halindeyken yanınızda iş yaparken kullanışlı olabilir. En son sunumunuzu buna kaydedin ve toplantıya yanınızda götürmek üzere çantanıza koyun. Veya telefonunuzda boş alan kalmadıysa ve bazı fotoğraf veya videoları kaldırarak yer açmak istiyorsanız, yer açmak için bunları bu flash sürücüde saklayın.

Yeni yılda daha üretken olmayı hedefliyorsanız bu flash sürücü, makul bir fiyata iPad, iPhone veya Android cihazınız için kullanışlı harici bellek genişletme olanağı sunuyor.

Dijital yaşamınızı kolaylaştıracak bu bütçe dostu fırsatı kaçırmayın. Bağlantınızı artırın, çok yönlü depolamanın rahatlığının tadını çıkarın ve 4’ü 1 arada Akıllı Flash Sürücüyü tüm veri depolama ihtiyaçlarınız için başvuracağınız çözüm haline getirin.

Mashable Fırsatları

Sınırlı bir süre için indirimde olan bu yenilikçi flash sürücülerden birini edinin:

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory