8 Batwing ve Batplane’in tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

(LR) Warner Bros. Pictures’ın bir Warner Bros. Pictures yapımı aksiyon macerası “THE FLASH”ta The Flash rolünde EZRA MILLER, Batman rolünde MICHAEL KEATON ve The Flash rolünde EZRA MILLER. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle. © 2023 Warner Bros. Ent. Her hakkı saklıdır. TM ve © DC Batman genellikle Yarasa şeklindeki planörle göklerde süzülüyor […]

8 Batwing ve Batplane’in tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

(LR) Warner Bros. Pictures’ın bir Warner Bros. Pictures yapımı aksiyon macerası “THE FLASH”ta The Flash rolünde EZRA MILLER, Batman rolünde MICHAEL KEATON ve The Flash rolünde EZRA MILLER. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle. © 2023 Warner Bros. Ent. Her hakkı saklıdır. TM ve © DC

Batman genellikle Yarasa şeklindeki planörle göklerde süzülüyor ama Batwing ve Batplane’in hangi versiyonları en iyisi?

Batman’in etrafta dolaşmanın birçok yolu var. Batmobile ile Gotham Şehri sokaklarında dolaşıyor, Batbike (veya BatCycle) ile yüksek hızlı kovalamacalara çıkıyor ve Batboat aracılığıyla dalgaların üzerinde geziniyor. Ancak göklere çıkma zamanı geldiğinde Batwing’i çağırır.

Normalde yarasa şeklinde olan (en ikonik olanı Batman’in kendi yarasa amblemi şeklindedir) Batwing’in yıllar içinde pek çok enkarnasyonu olmuştur. Batplane veya daha az bilinen Batcopter dahil olmak üzere uçağının başka varyasyonları da vardı.

Gotham City’deki kötü adamlar Batman’in onlara karadan, denizden veya havadan ulaşabileceğini biliyorlar ve Batwing bunların içinde en etkilisi olabilir. Joker’in suç geçit törenini alt etmek, göklerde Yarasa Adam ile savaşmak veya savaşı uzaylı istilasına taşımak için farklı hikayelerde kullanıldı.

Batman’in uçakları birçok film ve TV programında yer aldı. Batman Günü’nü kutlamaya devam ederken, Batwing, Batplane veya Batcopter’ın tüm versiyonlarını büyük ve küçük ekranlarda görünecek şekilde sıralayalım.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow