Acele etmek! Samsung Galaxy Tab S7 FE, Yıldırım Fırsatıyla 399,99 Dolara Düştü

Eric Zeman / Android Yetkilisi Yıldırım Fırsatları, büyük Amazon satışlarında her zaman en büyük tasarruftur ancak aynı zamanda yakalanması da en zor olanıdır. Samsung Galaxy Tab S7 FE’deki bu büyük indirimi oldukça erken fark ettik ancak anlaşma iki saatten kısa sürede gerçekleşecek gibi görünüyor. Zamanında burada olacak kadar şanslıysanız, Samsung tableti yalnızca 399,99 dolara alabilirsiniz. […]

Acele etmek!  Samsung Galaxy Tab S7 FE, Yıldırım Fırsatıyla 399,99 Dolara Düştü

Eric Zeman / Android Yetkilisi

Yıldırım Fırsatları, büyük Amazon satışlarında her zaman en büyük tasarruftur ancak aynı zamanda yakalanması da en zor olanıdır. Samsung Galaxy Tab S7 FE’deki bu büyük indirimi oldukça erken fark ettik ancak anlaşma iki saatten kısa sürede gerçekleşecek gibi görünüyor. Zamanında burada olacak kadar şanslıysanız, Samsung tableti yalnızca 399,99 dolara alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S7 FE 399,99 Dolara

Flaş anlaşması, tabletin daha büyük 256GB depolama modelinde geçerli ve onu 64GB modelle aynı fırsat fiyatına düşürüyor. Listenin yayınlanmasından bu yana geçen iki yılda, fiyatı daha önce hiç bu kadar düşük takip etmemiştik.

Samsung Galaxy Tab S7 FE, 12,4 inçlik geniş bir ekrana sahip orta sınıf bir tablettir ve Samsung’un imzalı S Pen kalemiyle birlikte gelir. Qualcomm Snapdragon 778G tarafından desteklenmektedir ve bu yapılandırmada 6 GB RAM’in yanı sıra microSD desteğiyle depolama alanını 1 TB’a kadar genişletme özelliğiyle birlikte gelir. 12 saatten fazla ekran süresi sunabilen sağlam bir 10.090mAh bataryaya sahiptir. Cihaz ayrıca AKG ayarlı Dolby Atmos hoparlörleri içeriyor ve Samsung One UI ile Android üzerinde çalışıyor.

Bu Yıldırım Anlaşmasından yararlanmak için Prime üye olmanız gerekiyor, ancak 30 günlük ücretsiz deneme sadece bu amaç için kullanılabilir. Anlaşmayı yakalamak için hâlâ vaktiniz olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki düğmeye basın.

Acele etmek! Samsung Galaxy Tab S7 FE, Yıldırım Fırsatıyla 399,99 Dolara Düştü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow