Apple Watch Ultra satışta: 60 $ tasarruf edin

60 $ TASARRUF EDİN: 28 Kasım itibarıyla Apple Watch Ultra (49 mm, GPS)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 739 dolara satılıyor. Bu, %8’lik bir tasarruf ve Amazon’da gördüğümüz en düşük fiyat. Yeni teknoloji satın almaya gelince, tatil satışlarından daha iyisini yapamazsınız. Tatil sezonu yüksek vitese geçerken akıllı saatlerde ve fitness takipçilerinde çok sayıda anlaşma gördük ve […]

Apple Watch Ultra satışta: 60 $ tasarruf edin

60 $ TASARRUF EDİN: 28 Kasım itibarıyla Apple Watch Ultra (49 mm, GPS)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 739 dolara satılıyor. Bu, %8’lik bir tasarruf ve Amazon’da gördüğümüz en düşük fiyat.


Yeni teknoloji satın almaya gelince, tatil satışlarından daha iyisini yapamazsınız. Tatil sezonu yüksek vitese geçerken akıllı saatlerde ve fitness takipçilerinde çok sayıda anlaşma gördük ve sonunda partiye ağır bir oyuncu katıldı: Apple Watch Ultra.

Apple’ın mevcut en pahalı Apple Watch’u olan büyük ve şarjlı giyilebilir cihazı, şu anda satışta gördüğümüz en düşük fiyat 739 dolardan. Bu, 49 mm’lik GPS seçeneğidir ve normal fiyatı olan 799 $’dan 60 $ daha düşüktür. Bu lüks ve büyük ekran manşetlere çıktığından beri bir Apple Watch Ultra’ya kilitlenmek için ıstırap çekiyorsanız, şimdi bunu yapmanın en iyi zamanı.

Hiç şüpheniz olmasın, indirimdeyken bile Apple Watch Ultra için hala prim ödüyorsunuz. Ancak, bir dizi yükseltme göz önüne alındığında, açık hava yürüyüşlerinde nöbet tutmak isteyenler veya sağlıklarını yakından takip etmek isteyenler için buna değer. Bir Apple Watch’tan bekleyeceğiniz tüm standart özellikler ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir: su derinliği ve sıcaklık sensörü, geliştirilmiş GPS ve 36 saatlik muazzam pil ömrü ile 49 mm’lik devasa bir saat yüzü. Mashable muhabiri Alex Perry’ye göre, “yoğun, ancak hedef kitlenin Apple Watch Ultra için yaşadığı yaşam tarzları da öyle”.

Bu, şu anda Apple Watch Ultra için bulabileceğiniz en iyi fiyat, bu yüzden sizi çağıran o çekici düz saat kadranı olsa bile, bu sizin devam etmeniz için bir işaret.

Teknory