Balerin John Wick spinoff filmi: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-11-08T23:07:41 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-08T23:07:50 John Wick yan filmi ‘Balerin’, aksiyon serisinin hayranlarına suikastçıların dünyasına daha derin bir bakış açısı kazandıracak. Keanu Reeves, John Wick adlı mütevazi bir aksiyon filminin yayınlanmasıyla dünyayı fırtınaya aldı. Duygusal derinliği ve gerçekçi aksiyon sekanslarıyla övülen film, iki devam filmi çıkardı ve bir diğeri yolda. Filmlerin popülaritesi […]

Balerin John Wick spinoff filmi: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-08T23:07:41

Güncellenmiş: 2022-11-08T23:07:50

John Wick yan filmi ‘Balerin’, aksiyon serisinin hayranlarına suikastçıların dünyasına daha derin bir bakış açısı kazandıracak.

Keanu Reeves, John Wick adlı mütevazi bir aksiyon filminin yayınlanmasıyla dünyayı fırtınaya aldı. Duygusal derinliği ve gerçekçi aksiyon sekanslarıyla övülen film, iki devam filmi çıkardı ve bir diğeri yolda.

Filmlerin popülaritesi göz önüne alındığında, bazı yan ürünlerin dünyayı daha derinden keşfetmek için yeşil ışık yakılması kaçınılmazdı. Biri The Continental Hotel’e dayanan, diğeri John Wick Chapter 3’te görülen suikastçı okulu temel alan iki proje şimdiden duyuruldu.

‘Balerin’ başlıklı ikinci proje hakkında bildiğimiz her şey burada.

John Wick yan ürünü Balerin için bir çıkış tarihi var mı?

an itibariyle var Balerin için resmi bir çıkış tarihi belirlenmedi. Raporlar, filmin 2022’nin sonlarında çekime başlayacağını belirtiyor.

Bu zaman çerçevesi göz önüne alındığında, Ballerina’nın 2023’te piyasaya sürülmesi pek olası görünmüyor. 2024 sürümü daha olası görünüyor, ancak onaylanmadı.

Daha fazla bilgi mevcut olduğunda bu alanı güncelleyeceğiz.

John Wick spinoff Balerin’de kim oynayacak?

No Time To Die başrol oyuncusu Silah Anne John Wick Bölüm 3’te görülen dans okulunda eğitilmiş bir suikastçı olan Balerin rolünü üstlendiği bildirildi.

Oyuncu kadrosunun geri kalanının çoğu bilinmemekle birlikte, Collider, John Wick serisinden en az iki kilit karakterin geri döneceğini doğruladı.

John Wick, Balerin’de görünecek.

Ian McShane John Wick evrenine The Continental’in sahibi ve sahibi Winston olarak dönecek.

Yine de büyük haber şu ki, Keanu Reeves, John Wick olarak karşımıza çıkacak Balerin’de de Armas’ın yanında.

Balerin’in konusu nedir?

Şu an itibariyle var Balerin için onaylanmış bir komplo yok. Daha fazla bilgi yayınlandıkça bu alanı güncelleyeceğiz.

Balerin için bir fragman var mı?

var Henüz Balerin için herhangi bir resmi teaser veya fragman olmadı. Bu treylerleri piyasaya çıktıkça bu alana ekleyeceğiz.

Teknory