Adam Driver, Rise of Skywalker’ın Ardından Star Wars’u “Bittiğini” Doğruladı

Rey’in Jedi Order filmi için geri döneceği yönündeki söylentiler arasında, Kylo Ren’in arkasındaki aktör Adam Driver, Star Wars’a geri dönmeyeceğini doğruladı. Özet Adam Driver, Star Wars serisine geri dönmeyeceğini doğrulayarak Rey’in yeni Jedi Order filminde yer alacağına dair söylentilere son verdi. Sürücünün kararı, karakteri Kylo Ren’in The Rise of Skywalker’daki ölümü göz önüne alındığında mantıklı […]

Adam Driver, Rise of Skywalker’ın Ardından Star Wars’u “Bittiğini” Doğruladı

Rey’in Jedi Order filmi için geri döneceği yönündeki söylentiler arasında, Kylo Ren’in arkasındaki aktör Adam Driver, Star Wars’a geri dönmeyeceğini doğruladı.

Özet

  • Adam Driver, Star Wars serisine geri dönmeyeceğini doğrulayarak Rey’in yeni Jedi Order filminde yer alacağına dair söylentilere son verdi.
  • Sürücünün kararı, karakteri Kylo Ren’in The Rise of Skywalker’daki ölümü göz önüne alındığında mantıklı geliyor ve bu da Kylo Ren’in Yıldız Savaşları yolculuğunun sona erebileceğini gösteriyor.
  • Driver’ın izleyicileri kasıtlı olarak yanıltma ihtimali olsa da, somut bir kanıt olmadan onun Star Wars’a döneceğini varsaymak saygısızlık ve akıllıca olmaz.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Aktörün Rey’in Jedi Order filminde geri döneceği yönündeki söylentilerin ardından Adam Driver, oyuncuya geri dönmeyeceğini doğruladı. Yıldız Savaşları franchise. Nisan 2023’te Daisy Ridley’nin yaklaşan bir dizi için geri döneceği açıklandı. Yıldız Savaşları sonrasında film seti Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi. Gayri resmi olarak Rey’in yeni Jedi Düzeni olarak adlandırıldı Yıldız Savaşları Filmin ardından, projenin duyurusu birçok kişinin Ridley ile birlikte hangi devam üçlemesi karakterlerinin filmde geri dönebileceğini teorileştirmeye başladığını gördü.

Kylo Ren’in oyuncusu Adam Driver da adından sıkça söz ettiren isimler arasında yer alırken, oyuncu geri dönmeyeceğini doğruladı. Yıldız Savaşları sahneye çıktığı sırada Akıllısız podcast (üzerinden adamdriverarchv Tiwtter/X’te). Driver’ın gelecekte Kylo Ren rolünü tekrar üstlenip üstlenmeyeceği sorulduğunda devam üçlemesinin oyuncusu şunları söyledi: “Bir şeyler yapıyorlar ama benimle değil. Ben artık yapmıyorum.” Sürücü daha sonra şu yanıtla karşılandı: “Karakterin işi bitti diye işin bitti mi?” Hangi Sürücü onayladı.

İlgili
Kylo Ren’in Kökeni: Star Wars Üçlemenin En İyi Devam Filmi Kötü Adamını Nasıl Yarattı?

Bölünmeye yol açan Star Wars devam filmlerine rağmen Kylo Ren, Lucasfilm’in tam olarak doğruyu bulmak için üzerinde yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kaldığı hoş bir kötü adam olmaya devam ediyor.


Adam Driver Açıkça Star Wars’a Geri Dönmeyi Düşünmüyor

Kylo Ren Rise of Skywalker kasklı ve kasksız

Driver’ın konuyla ilgili açıklamalarından da anlaşıldığı üzere oyuncunun geri dönmek istemediği açık. Yıldız Savaşları. Kylo Ren/Ben Solo’nun ölümü göz önüne alındığında bu kesinlikle mantıklı. Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişiancak seri geçmişte ölümün mutlaka karakterlerin yolculuklarının sonu anlamına gelmediğini açıkça belirtmişti. Ne olursa olsun, Driver’ın durumu ele alması Kylo Ren’in Yıldız Savaşları yolculuk sonuçta bitti.

Elbette Driver’ın izleyicileri potansiyel bir potansiyel konu hakkında kasıtlı olarak yanıltma ihtimali de var. Yıldız Savaşları geri dönmek. Bu, franchise film yapımcılığı dünyasında alışılmadık bir durum değil; birçok dizi de olabilir. Yıldız Savaşları veya daha önce eski rollerini tekrarlamayacaklarını belirten geri dönen aktörlerin yer aldığı Marvel Sinematik Evreni. Bununla birlikte, Adam Driver’ın sözüne güvenmemek saygısızlık ve belki de akıllıca olmaz. Yıldız Savaşları Kylo Ren’in çok uzak bir galaksideki potansiyel geleceğinden sonra geri dönüşü şimdiye kadarki en güçlü kınamayı alıyor.

Kaynak: adamdriverarchv

Teknory