Ana de Armas, ‘John Wick’ Franchise’ına Katılmasına Neden Olan Şeyi Açıklıyor

Ana de Armas for No Time To Die (2021) — Greg Williams – Fotoğraf rolleri sayesinde Ölmek için Zaman Yok Ve Gri Adam, Ana de Armas uygun bir aksiyon kahramanına dönüşüyor, sadece yaklaşan oyunla birlikte güçlenmesi gereken bir kaptan köşkü. John Wick yan ürün, başlıklı Balerin. De Armas’ın kendisi için, aksiyon türüyle ilgili endişesine rağmen […]

Ana de Armas, ‘John Wick’ Franchise’ına Katılmasına Neden Olan Şeyi Açıklıyor

Ana de Armas for No Time To Die (2021) — Greg Williams – Fotoğraf

rolleri sayesinde Ölmek için Zaman Yok Ve Gri Adam, Ana de Armas uygun bir aksiyon kahramanına dönüşüyor, sadece yaklaşan oyunla birlikte güçlenmesi gereken bir kaptan köşkü. John Wick yan ürün, başlıklı Balerin. De Armas’ın kendisi için, aksiyon türüyle ilgili endişesine rağmen onu seriye katılmaya ikna eden şey, her şeyden çok yaratıcı bir sese sahip olma fırsatıydı.

Keanu Reeves’in sinema tarihinin en ölümcül suikastçısı olarak dördüncü kez geri dönmesi için gün sayarken John Wick taksit, kurgusal evren yan ürünler aracılığıyla erişimini genişletiyor. Bu yıldızlardan ilki başrolde Ana de Armas ve Wick’in bir kamera hücresi için görünmesine rağmen, Balerin de Armas’ın filmi olacak. Şimdi, bu ifadenin birden fazla yönden doğru olduğunu öğrendik.

bu Sarışın yıldız yakın zamanda ortaya çıktı Gösteriş Fuarı‘nin 2023 Hollywood profili ve yaklaşan rollerinden bazıları hakkında konuştu. Görünüşe göre, onu en çok heyecanlandıran şey Balerin senaryoyu etkileme ve ona bir kadın bakış açısı verme fırsatıydı. Kendi sözleriyle:

“Çekim yapmaya başladığımda, bir aktrisim ve sadece buna odaklanmak ve o kısmın tadını çıkarmak istiyorum. Ancak bir filmin yapımında bazen yönetmen oyuncuların dahil olmasını ister ama bu kesin değildir. Yani yapımcı olarak bir yere sahip olmak en azından söz sahibi olduğunuzu ve sohbetin içinde olduğunuzu garanti eder.

“Açık Balerin, harika bir senaryoya sahip olmam önemliydi. Başlangıçta, Len ile tanıştığımda [Wiseman, the director], ‘Bir kadın yazarla geçiş iznine ihtiyacımız var’ dedim ve bu harikaydı. Bunda hoşuma giden şey, söylediklerimi duymaları ve talep ettiğim şeyin hepimizin iyiliği için yapılmasıydı. Ve şimdi bir kadın dokunuşu olan gerçekten harika bir senaryomuz var ve sonra Len’in tarafı da çok zekice.”

Balerin Ailesini öldüren insanları bulmak için intikam peşinde koşan bir balerin olan Rooney’nin etrafında dönüyor. Yolculuğunda, Keanu Reeves’den John Wick ve Ian McShane’den Winston ile yolları kesişecek. Yan ürün, olaylar arasında gerçekleşir. John Wick: Bölüm 3 – Parabellum ve gelecek John Wick: Bölüm 4.

için herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı Balerinancak çekimlerin 2022’nin sonlarında başladığını biliyoruz. 4. Bölümdördüncü girişini 24 Mart’ta sinemalarda yakalamayı bekleyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow