Adam Driver’ın Kariyerinin En Kötü İncelenen Filmi, Akışta Yeni Bir Hayat Buluyor

Adam Driver’ın önemli yıldız gücü, akış sayesinde oyuncunun en büyük başarısızlıklarından birine yeni bir soluk getiriyor. Bilimkurgu aksiyonu olmasına rağmen 65 Driver’ın tüm kariyerinin en kötü incelenen filmini temsil ediyor, görünüşe göre izleyicilerde Netflix çıkışında hala önemli bir iz bırakmaya yetecek kadar merak uyandırdı. 65 şu anda 2 numaralı noktayı elinde tutuyor Netflix’in En İyi […]

Adam Driver’ın Kariyerinin En Kötü İncelenen Filmi, Akışta Yeni Bir Hayat Buluyor

Adam Driver’ın önemli yıldız gücü, akış sayesinde oyuncunun en büyük başarısızlıklarından birine yeni bir soluk getiriyor. Bilimkurgu aksiyonu olmasına rağmen 65 Driver’ın tüm kariyerinin en kötü incelenen filmini temsil ediyor, görünüşe göre izleyicilerde Netflix çıkışında hala önemli bir iz bırakmaya yetecek kadar merak uyandırdı.

65 şu anda 2 numaralı noktayı elinde tutuyor Netflix’in En İyi 10’u filmler bu hafta Bu, 30’lu yılların ortalarında Rotten Tomatoes’ta sıkı sıkıya tutunan ve dünya çapındaki gişede kar elde etmeyi bırakın, üretim bütçesini zar zor geçen bir film için oldukça geri dönüşü temsil ediyor. Sayılar.

tahmin ediyoruz 65Noah Baumbach’ınki gibi, özellikle akış hizmetinde çok sayıda kritik ve ticari sevgiliye sahip olan Driver’ın dramatik mazlum zaferinin küçük bir parçası değil. evlilik hikayesi ve onun takibi Beyaz Gürültü İkincisi, 2019’un Oscar ödüllü filmi kadar evrensel olarak övülmemiş olabilir. evlilik hikayesiancak Don DeLillo’nun aynı adlı post-modern romanına dayanan hiciv, yine de geçen yıl piyasaya çıktığında, Driver’ın performansı da dahil olmak üzere eleştirmenlerden iyi bir saygı uyandırdı.

Kabul edelim, iki kez Oscar adayı olan aktör, ofiste geçirdiği kötü bir gün yüzünden kariyerini mahvetme riski taşımıyor. 65, özellikle de şimdi akışta bir rönesans yaşadığı için. Antik Dünya’da dinozorlarla savaşan uzay yolculuğu yapan insansılara odaklanan hayatta kalma macera filmi, modern dünyada Kylo Ren kadar Driver’ın dönüşü kadar ikonik olmayabilir. Yıldız Savaşları filmler, ancak uykuya dalmak için sadece bazı rastgele patlamalar ve dino çığlıkları isteyen sıradan Netflix izleyicileri için açıkça yankılanıyor.

Teknory