AEHRA, Yeni Görüntülerde ‘Supercar Sedan’ EV’sini Tanıtıyor

Tasarım öğeleri arasında önde keskin farlar ve arka lambalar için şeritler de barındıran arkada ince bir spoyler yer alıyor. Şık ön ve arka elemanların aksine, görüntüler bize Ferrari 250 GTO gibi klasikleri hatırlatan kıvrımlı ön ve arka çamurluklarla dalga geçiyor. Konsept, normal yan aynalar yerine, Aehra’nın SUV’sine çok benzeyen kanat şeklindeki kollara sahiptir. Daha fazla […]

AEHRA, Yeni Görüntülerde ‘Supercar Sedan’ EV’sini Tanıtıyor

Tasarım öğeleri arasında önde keskin farlar ve arka lambalar için şeritler de barındıran arkada ince bir spoyler yer alıyor. Şık ön ve arka elemanların aksine, görüntüler bize Ferrari 250 GTO gibi klasikleri hatırlatan kıvrımlı ön ve arka çamurluklarla dalga geçiyor. Konsept, normal yan aynalar yerine, Aehra’nın SUV’sine çok benzeyen kanat şeklindeki kollara sahiptir.

Daha fazla tasarım ipucu, sedanın C sütunlarının her ikisine de dikilmiş küçük İtalyan bayraklarını içerir. Özellikle Aehra sedan, dört kapılı SUV konseptinin aksine sadece iki kapıya sahip olacak. Aehra ayrıca arabanın geri dönüştürülebilir karbon fiber malzemeden üretileceğini de belirtiyor.

Genel olarak, tanıtımlar modern ve fütüristik bir süper otomobil veriyor ve Perini, “arabanın 2026’da gelecek son üretim modeliyle neredeyse aynı görüneceğini” vaat ediyor. Şirket, SUV’den yaklaşık altı ay sonra, 2025’te üretime başlayacak. elektrek. Sedan ayrıca üretimi verimli tutmak için parçalarının neredeyse %70’ini SUV ile paylaşacak. elde etmek için 800 km öngörülen menzil (yaklaşık 500 mil), Aehra da her iki araba arasında paylaşılacak özel bir pil takımı yapmak istiyor.

Çekici tasarıma ve gelecek vaat eden geleceğe rağmen, Tesla gibi köklü şirketler üretimi sürdürmek için mücadele ederken, Aehra’nın lüks sedanı 2026’ya kadar teslim etme sözünü yerine getirip getiremeyeceğini göreceğiz.

Teknory