AirPods Pro 2’deki %24 indirim onları tüm zamanların en düşük seviyesine geri götürüyor

Lily Katz / Android Yetkilisi Apple ekosistemi hayranlarının ideal kablosuz kulaklıkları hakkında iki kez düşünmesine gerek yok. AirPods Pro (2. Nesil), markanız konusunda partizan olmasanız bile en üst seviyededir, ancak 249 dolarlık perakende fiyatı bir anlaşmazlık noktası olabilir. Bugünkü Amazon anlaşması, ikonik tomurcukların şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 189 dolara gerilemesiyle bu cepheye yardımcı […]

AirPods Pro 2’deki %24 indirim onları tüm zamanların en düşük seviyesine geri götürüyor

Lily Katz / Android Yetkilisi

Apple ekosistemi hayranlarının ideal kablosuz kulaklıkları hakkında iki kez düşünmesine gerek yok. AirPods Pro (2. Nesil), markanız konusunda partizan olmasanız bile en üst seviyededir, ancak 249 dolarlık perakende fiyatı bir anlaşmazlık noktası olabilir. Bugünkü Amazon anlaşması, ikonik tomurcukların şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 189 dolara gerilemesiyle bu cepheye yardımcı olmanın bir yolunu buluyor.

Apple AirPods Pro (2. Nesil) 189 ABD dolarına (60 ABD doları indirim)

Bu, en yeni AirPods Pro modeli için aylardır takip ettiğimiz en iyi teklif; Kara Cuma indirimlerinde bile bu kadar büyük bir indirim sunulmuyordu. Diğer üreticilerin ses donanımlarında %24 indirim pek dikkat çekmeyebilir, ancak burada Apple’dan bahsediyoruz ve AirPods Pro 2’nin en iyi kablosuz kulaklıklar listemize girmesinin bir nedeni var.

Apple AirPods Pro (2. Nesil)Apple AirPods Pro (2. Nesil)
AA Tavsiye Edilir

Apple AirPods Pro (2. Nesil)

İOS kullanıcıları için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan biri.

Apple AirPods Pro (2. nesil), birinci nesil AirPods Pro’yu biraz daha geliştiriyor ve aynı ikonik görünüme sahip. Apple’ın yükseltilmiş H2 çipi daha iyi gürültü önleme ve pil ömrü sağlarken, kasanın U1 çipi ve entegre hoparlörü kasanın yerini tam olarak belirlemenize olanak tanır. Bir iPhone’unuz varsa AirPods Pro 2 bariz bir seçimdir.

AirPods Pro’nun ikinci nesli, orijinalleriyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde iyileştirilmiş pil ömrü, aktif gürültü engelleme (ANC) ve ses kalitesi getirdi. iPhone kullanıcıları Uzamsal Ses kişiselleştirme, pil ömrü optimizasyonu ve Bul erişimi gibi ayrıcalıklı özelliklerin keyfini çıkarır. Hem kutu hem de kulaklık başlıkları IP54 dereceli olup su sıçramalarına ve hafif yağmura karşı dayanıklılık sağlar. Ses ayarı için kaydırma hareketlerini destekleyen basınca duyarlı gövdelerle kontrol sezgiseldir. Pil ömrü, ANC açıkken yaklaşık 5 saat 43 dakikadır ve kutu, ilave 24 saatlik dinleme süresi sağlar. Hızlı şarj özellikleri, hızlı güç artışlarına olanak tanır. Sağlam ANC performansı, yüksek ve ani sesleri akıllıca yöneten Uyarlanabilir Şeffaflık moduyla tamamlanır.

Amazon’da her zaman olduğu gibi, bu anlaşma her an geri çekilebilir, bu yüzden kaçırmayın. Teklifi kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a tıklayın.

AirPods Pro 2’deki %24 indirim onları tüm zamanların en düşük seviyesine geri götürüyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow