Almanca Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

TL;DR: ExpressVPN coğrafi kısıtlamaları aşmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Alman Netflix’e erişin. VPN’ler dijital konumunuzu gizleyebilir ve sizi diğer ülkelerdeki güvenli sunuculara bağlayabilir. Bu basit hareket, sanki başka ülkelerde yaşıyormuşsunuz gibi görünmenizi sağlar, böylece normalde o konuma kilitli olan tüm içeriğe erişebilirsiniz. Bu karmaşık gibi görünse de süreç aslında oldukça […]

Almanca Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

TL;DR: ExpressVPN coğrafi kısıtlamaları aşmak için en iyi hizmettir. ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Alman Netflix’e erişin.


VPN’ler dijital konumunuzu gizleyebilir ve sizi diğer ülkelerdeki güvenli sunuculara bağlayabilir. Bu basit hareket, sanki başka ülkelerde yaşıyormuşsunuz gibi görünmenizi sağlar, böylece normalde o konuma kilitli olan tüm içeriğe erişebilirsiniz. Bu karmaşık gibi görünse de süreç aslında oldukça basittir.

Alman Netflix’e dünyanın her yerinden erişmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Almanca Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi Almanya’daki bir sunucuya bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay işlem, Almanya’dan bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar; böylece Netflix, o konumun içerik kütüphanesindeki tüm programlara ve filmlere erişmenizi sağlar.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Alman Netflix’in engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Almanya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Giriş yap netflix

 5. Almanca Netflix’i dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantileri sunarlar. Bu tekliflerden yararlanarak, paranızı tamamen taahhüt etmeden Alman Netflix’in engelini kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değildir, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce listenizdeki programları ve filmleri yayınlamanız için size bolca zaman tanır.

Netflix için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğe erişim için en iyi hizmettir:

 • Almanya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu indirimli plan, ekstra üç aylık kapsama alanı ve bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini içerir. Abonelere ayrıca 30 günlük para iade garantisi verilir.

ExpressVPN ile Alman Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow