Apple’ın iOS 17’si kalabalıkları memnun edecek bazı özellikler içerebilir

Apple, iPhone için bir sonraki işletim sistemi olan ve bu yılın sonlarında çıkması beklenen iOS 17 ile büyük güncellemeler yayınlamayı planlamıyordu. Ancak yeni bir habere göre plan değişti. Bloomberg’e göre Mark Gürman(Yeni bir sekmede açılır), iOS 17’nin “kullanıcıların en çok talep ettiği birkaç özelliği kontrol etmesi” bekleniyor. Mesaj göndermeyi düzenleme veya geri alma gibi gösterişli […]

Apple’ın iOS 17’si kalabalıkları memnun edecek bazı özellikler içerebilir

Apple, iPhone için bir sonraki işletim sistemi olan ve bu yılın sonlarında çıkması beklenen iOS 17 ile büyük güncellemeler yayınlamayı planlamıyordu. Ancak yeni bir habere göre plan değişti.

Bloomberg’e göre Mark Gürman(Yeni bir sekmede açılır), iOS 17’nin “kullanıcıların en çok talep ettiği birkaç özelliği kontrol etmesi” bekleniyor. Mesaj göndermeyi düzenleme veya geri alma gibi gösterişli güncellemeler, canlı güncellemeler içeren yeni bir kilit ekranı ve toplu fotoğraf düzenleme gibi gösterişli güncellemelerle gelen iOS 16’nın piyasaya sürülmesinin ardından, iOS 17’nin başlangıçta mevcut özelliklerde ince ayar yapması ve hataları düzeltmesi, yeniden oynatmayı önlemesi amaçlandı. iOS’un dağınık sürümü.

Ancak artık bu strateji değişti, diye devam etti Gürman. Apple’ın, popüler talebi karşılayacak birkaç “sahip olmak güzel” özellik içerdiği bildiriliyor. Elbette, iOS 17’de (“Şafak” kod adlı) yer alan özellikler görülmeye devam ediyor. Ancak Apple hayranları, görmek istedikleri şey konusunda çekingen değiller.

Sıkça talep edilen özellikler arasında alarmlar ve FaceTime için ses kontrolü, birden fazla zamanlayıcı ayarlama ve App Store dışında uygulamaları yandan yükleme yer alır. Apple yakın zamanda normal aramalar için bir Ses Yalıtımı yayınladığından, arama kalitesiyle ilgili daha fazla güncelleme ve yeni özellikler bekleyebiliriz. ChatGPT’nin bir AI asistanı olarak popülaritesi, herkesin Siri’nin çok ihtiyaç duyulan bir güncellemeyi alıp almayacağını merak etmesine neden oldu.

iOS 17’nin Apple’ın Haziran ayındaki yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC) duyurulması bekleniyor. O zamana kadar, iOS 17 istek listenizi göstermeye devam edin.

Teknory