Amazon Fire Kids Tablet satışı %45’e varan indirim

8 Haziran itibariyle, Amazon’un en çok satan Fire Kids Tabletlerinin birkaç modeli(yeni bir sekmede açılır) %45’e varan indirimlerle satışta. İşte alışveriş yapmak için en iyileri. Ufaklığınız bir tablet için yalvarıyorsa (ve siz de yaz boyunca ellerini meşgul edecek bir şey istiyorsanız), Amazon’un Fire tabletleri, eğitici araçları ve ebeveyn dostu kontrolleri ile özellikle yıkıcı küçük elleri […]

8 Haziran itibariyle, Amazon’un en çok satan Fire Kids Tabletlerinin birkaç modeli(yeni bir sekmede açılır) %45’e varan indirimlerle satışta. İşte alışveriş yapmak için en iyileri.


Ufaklığınız bir tablet için yalvarıyorsa (ve siz de yaz boyunca ellerini meşgul edecek bir şey istiyorsanız), Amazon’un Fire tabletleri, eğitici araçları ve ebeveyn dostu kontrolleri ile özellikle yıkıcı küçük elleri için üretilmiştir. Ve 8 Haziran’dan itibaren, Amazon’un en çok satan Fire Kids Tabletlerinin çeşitli modellerinde olduğu gibi, piyasadaki en iyi çocuklara özel tabletlerden bazılarında büyük tasarruf edebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) %45’e varan indirimlerle satışta. İşte alışveriş yapmak için en iyileri.

En iyi yeni Amazon Fire Çocuk Tableti

neden beğendik

Amazon’un Fire Kids tabletlerinin Pro sürümleri, 6 ila 12 yaş arası çocuklara kendi başlarına öğrenmeleri ve keşfetmeleri için biraz daha özgürlük verir… tabii ki anne veya babanın gözetimi altında. Amazon Fire HD 10 Çocuk Pro Tableti(yeni bir sekmede açılır) filtrelenmiş bir web tarayıcısı, uygulama talep edebilecekleri bir dijital mağaza ve sesli ve görüntülü arama desteğinin yanı sıra iki yıllık sorunsuz garanti ve bir yıllık Amazon Kids+ üyeliği ile donatılmış olarak gelir. Ayrıca şık, inceltilmiş kasa dört farklı stilde sunulur: Siyah, Gök Mavisi, Galaksiler arası veya Doodle.

En iyi orta sınıf Amazon Fire Çocuk Tableti

neden beğendik

Amazon Fire HD 8 Çocuk Tableti(yeni bir sekmede açılır) seyahat için harika olan orta sınıf bir seçenektir. 3-7 yaş arası için, mükemmel fotoğraflar için 8 inç HD ekrana, 2 GB RAM’e ve 32 veya 64 GB depolamaya ve bir microSD kart eklerseniz 1 TB’a kadar depolamaya sahiptir. Yeni hexacore işlemci önceki modele göre %30 daha hızlıdır ve aynı zamanda tüm gün dayanan pil ömrüne sahiptir, bu da küçük çocuğunuzun 13 saate kadar kitap, şov ve müziğin keyfini çıkarabileceği anlamına gelir.

En iyi bütçeli Amazon Fire Çocuk Tableti

neden beğendik

Harika bir bütçe dostu seçim, 2022’nin giriş seviyesi Fire 7 Kids(yeni bir sekmede açılır) 3-7 yaş için 1024 x 600 ekrana, 10 saatlik pil ömrüne, dört çekirdekli 2.0 GHz işlemciye ve 16 veya 32 GB depolama alanına sahip 7 inçlik bir tablettir. Bir microSD kart eklerseniz 1 TB’a kadar genişletilebilir ve sorunsuz ebeveyn denetimleri ve bir yıllık Amazon Kids+ aboneliği gibi Amazon Fire Kids Tabletlerin sevdiği bazı harika özelliklerle birlikte gelir.

Teknory