Andrew Garfield, ‘Örümcek Adam’ Yıldızının ’10 Pound of Sh*t’ Yorumlarını Affetti

Sony aracılığıyla Sony’nin sürdürülebilir bir yapı oluşturmaya yönelik başarısız girişimleri Örümcek Adam stüdyo nihayet mantıklı gelip Kevin Feige’in Marvel Sinematik Evreni ile bir anlaşma yapmadan önce evren iki kez başarısız oldu, Andrew Garfield geri döndüğünde sonunda biraz kapandı. Eve Dönüş Yok Tom Holland ve Tobey Maguire ile birlikte giymek için. Oyuncu, Peter Parker olarak bir […]

Andrew Garfield, ‘Örümcek Adam’ Yıldızının ’10 Pound of Sh*t’ Yorumlarını Affetti

Sony aracılığıyla

Sony’nin sürdürülebilir bir yapı oluşturmaya yönelik başarısız girişimleri Örümcek Adam stüdyo nihayet mantıklı gelip Kevin Feige’in Marvel Sinematik Evreni ile bir anlaşma yapmadan önce evren iki kez başarısız oldu, Andrew Garfield geri döndüğünde sonunda biraz kapandı. Eve Dönüş Yok Tom Holland ve Tobey Maguire ile birlikte giymek için.

Oyuncu, Peter Parker olarak bir çift mükemmel performans sergiledi. İnanılmaz örümcek adam ve devamı – yol boyunca Emma Stone’dan Gwen Stacy ile çatırdayan bir kimya oluşturuyor – ancak stüdyonun hikaye ve karakter pahasına franchise genişletmeye ve dünya inşa etmeye dalma arzusu onu mahvetti.

inanılmaz örümcek adam

İkinci gezisi, şimdiye kadar yapılmış en kötü incelenen ve en düşük hasılat yapan canlı aksiyon Spidey filmi olma ayrıcalığını kazandıktan sonra, Garfield, üst düzey bir ağ fırlatıcı olarak, üstlendiği projelerin kalitesi tarafından hayal kırıklığına uğratılmış olarak hak edilmiş bir ün kazandı. Ancak, hayranlar ne kadar derin bir küçümseme beslese de İnanılmaz örümcek adambundan Sally Field kadar nefret etmiyorlardı.

May Teyze aktris, süper kahraman sineması dünyasına yaptığı katkıları, yapmadığını itiraf etmeden önce “Yapabildiğiniz kadar çalışırsınız, ancak 10 kilo boku beş kiloluk bir çantaya koyamazsınız” diyerek ünlü bir şekilde patlattı. konsere çok çaba sarf et. Açıkçası, Garfield, Screen Actors Guild Awards’da Field’a Yaşam Boyu Başarı ödülünü sunduğunda internetin kalplerini yeniden ısıtmayı bitirdikten sonra, bu günahlar başrol oyuncusu tarafından affedildi.

Yine de riske girersek, görmediğini tahmin ediyoruz. Eve Dönüş Yok.

Teknory