‘Ayı’ Aktris Ayo Edebiri, Marvel’ın ‘Yıldırım’ Rolünü Düşünürken Disney Dronlarından Kaçıyor

Fotoğraf: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic Ayı Aktris Ayo Edebiri, Marvel’s’ta oynayacağını doğruladı. yıldırımlar 2024’te ve şimdi kariyer gelişimi açısından bunun onun için gerçekten ne anlama geldiğini anlatıyor. Kendisinin ve son zamanlarda kendilerine ait müthiş başarı hikayeleri olan birkaç başka yıldızın yer aldığı bir komedi oyuncusu yuvarlak masa toplantısında, Edebiri’ye şu soru soruldu: Hollywood Muhabiri Marvel’dan arama almanın “‘Başardım’ın […]

‘Ayı’ Aktris Ayo Edebiri, Marvel’ın ‘Yıldırım’ Rolünü Düşünürken Disney Dronlarından Kaçıyor

Fotoğraf: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Ayı Aktris Ayo Edebiri, Marvel’s’ta oynayacağını doğruladı. yıldırımlar 2024’te ve şimdi kariyer gelişimi açısından bunun onun için gerçekten ne anlama geldiğini anlatıyor.

Kendisinin ve son zamanlarda kendilerine ait müthiş başarı hikayeleri olan birkaç başka yıldızın yer aldığı bir komedi oyuncusu yuvarlak masa toplantısında, Edebiri’ye şu soru soruldu: Hollywood Muhabiri Marvel’dan arama almanın “‘Başardım’ın zirvesini” temsil edip etmediği.

Edebiri, yanıtında Marvel’ın gelecekteki projeler hakkında o kadar ünlü bir şekilde uyguladığı gizlilik etrafında parmak uçlarına basarak mizahi bir çalışma yaptı ve “Ah evet, uh-huh, belki. Etrafta bir NDA veya insansız hava aracı var mı bilmiyorum. Hayır, bir telefon aldım. Ve bence bu harika. Ama benim için doruk, kendi eşyalarımı yapmak olacaktır.”

Rolü henüz onaylanmayan oyuncu, yıldırımlar — daha bağımsız projelerde yaratıcı katkıya değer verdiğini açıkladı.

“Kendi şovlarımı geliştiriyorum ve bu garip küçük kafamda fikirlerim var. İşbirliği yapmayı seviyorum ve zorlayıcı ve bana bir şeyler hissettiren şeyleri izlemeyi seviyorum. Bazen menajerlerimle görüşmelerim oluyor ve ‘Bu garip senaryoyu bir yıl sonra okudum, bunda bir rol oynamak isterdim’ diyorum. Büyük ya da küçük bir parçası olması umurumda değil, ilginç ve biraz tuhaf bir şeyin parçası olmayı çok isterdim. Bunun gibi şeyler yapmak istiyorum. Letterboxd’daki ucubeler olmak istiyorum.”

Ortaya çıkacak karakterlerin çoğu yıldırımlar Harrison Ford’un Thaddeus “Thunderbolt” Ross yorumunun başlangıcı, Julia Louis-Dreyfus’tan Valentina Allegra de Fontaine, David Harbour’dan Red Guardian, Florence Pugh’tan Yelena Belova ve Steven Yeun’un Marvel Sinematik Evreni’ndeki ilk çıkışı gibi şimdiden onaylandı. Nöbetçi.

Ama ete kemiğe bürünmüş olarak yıldırımlar imdb sayfası pek çok oyuncu içindir, Edebiri en iyi oyuncu kadrosunda yer almasına rağmen henüz bir karakter adıyla anılmamıştır.

yıldırımlar şu anda yapım aşamasında ve 26 Temmuz 2024’te sinemalarda olması bekleniyor.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory