Android 14 beta 2.1, bazı hataları gidermek için burada

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Android 14 beta 2.1, ikinci betada bulunan bazı hataları düzeltmek için bugün piyasaya sürüldü. Yaklaşık bir düzine düzeltme var. Üçüncü tam betanın Haziran ayı başlarında gelmesini bekliyoruz. Google I/O 2023’te şirket, ikinci Android 14 beta sürümünü piyasaya sürdü. Bu, birkaç yeni özellik getirdi ve beta 1.1 lansmanından sonra hala […]

Android 14 beta 2.1, bazı hataları gidermek için burada

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Android 14 beta 2.1, ikinci betada bulunan bazı hataları düzeltmek için bugün piyasaya sürüldü.
  • Yaklaşık bir düzine düzeltme var.
  • Üçüncü tam betanın Haziran ayı başlarında gelmesini bekliyoruz.

Google I/O 2023’te şirket, ikinci Android 14 beta sürümünü piyasaya sürdü. Bu, birkaç yeni özellik getirdi ve beta 1.1 lansmanından sonra hala mevcut olan bazı kalıcı hataları düzeltti.

Şimdi, Google Android 14 beta 2.1’i başlatıyor. Beta 1.1 sürümünde olduğu gibi, bu, kullanıcıların ikinci beta sürümünde gördüğü bazı önemli sorunları çözmeyi amaçlayan geçici bir sürümdür. Sonuç olarak, Google’ın duyurusunda faydalı bir şekilde işaret ettiği yaklaşık bir düzine düzeltme var. reddit.

Buradaki en dikkate değer düzeltmelerden biri, beta sürümünden çıkma eylemindeki bir hatayı giderir. Kafa karıştırıcı bir şekilde, ayrılmadan önce bu yeni beta sürümüne güncellemeniz gerekiyor, aksi takdirde yukarıda bahsedilen hatayla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, Android 14’ün erken bir sürümünü kullanıyorsanız ve çıkmak istiyorsanız, önce bu sürüme güncellemeniz gerekir.

Başka yerlerde, Android 14 beta 2.1, görüntülenen pil yüzdeleri, sistem çökmeleri, hareketle gezinme ve daha fazlasıyla ilgili sorunları giderir.

Bir şeyleri kontrol etmek isterseniz takip edebileceğiniz Android 14’ün nasıl kurulacağına dair eksiksiz bir rehberimiz var. Halihazırda A14 kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken OTA bildiriminin Android 14 beta 2.1’i yüklemesini beklemek.

Android 14 beta 2.1, bazı hataları gidermek için burada

Teknory