DJI yeni bir drone çıkarmak üzere mi?

DJI, önümüzdeki hafta için bir etkinlik yayınladı ve yeni bir drone’u ortaya çıkarmak üzere olabileceğini öne sürdü. Şirketin sosyal medya kanallarında duyurulan etkinliğin adı “Canlı Keşfet” ve 2 Kasım Çarşamba günü saat 9:00 ET’de (6:00 PT) gerçekleşecek. DJI’den bir tweet (aşağıda), Kasım 2021’de Mavic 3 drone serisinde ilk kez ortaya çıkan Hasselblad lensine çok benzeyen […]

DJI yeni bir drone çıkarmak üzere mi?

DJI, önümüzdeki hafta için bir etkinlik yayınladı ve yeni bir drone’u ortaya çıkarmak üzere olabileceğini öne sürdü.

Şirketin sosyal medya kanallarında duyurulan etkinliğin adı “Canlı Keşfet” ve 2 Kasım Çarşamba günü saat 9:00 ET’de (6:00 PT) gerçekleşecek.

DJI’den bir tweet (aşağıda), Kasım 2021’de Mavic 3 drone serisinde ilk kez ortaya çıkan Hasselblad lensine çok benzeyen bir lensin yakın çekimini içeriyor.

Vivid’i Keşfedin
11.02.22 | 09:00 EDT

Daha fazlasını keşfet: https://t.co/3powSg5L0m pic.twitter.com/TZm5BKu1Er

— DJI (@DJIGlobal) 27 Ekim 2022

Drone uzman sitesi Drone DJ’i DJI tarafından Federal İletişim Komisyonu (FCC) ile yapılan çeşitli başvurulara bir göz attı ve DJI’nin yeni ürününün gerçekten bir drone olacağı ve büyük olasılıkla Mavic 3 ailesine yeni bir ek olacağı sonucuna vardı.

FCC dosyalamalarında DJI, iki yerine bir kameraya sahip olması dışında mevcut Mavic 3 uçağıyla neredeyse aynı olması muhtemel bir “Mavic 3 Classic” drone’dan bahsediyor – yani telefoto lens yok.

Durum buysa, DJI’nin önümüzdeki Çarşamba günü tanıtacağı makine, 12 bit RAW formatında 20 MP durağan görüntüler ve 50 fps’de 5.1K ve 120 fps’de 4K videolar çekebilecek ve f/2.8 – f/ ayarlanabilir diyafram açıklığına sahip olacak. 11 — diğer bir deyişle, mevcut Mavic 3 modeliyle aynı.

Bir Mavic 3 Classic’ten bekleyebileceğimiz en iyi şey, özellikle telefoto lensi terk ediyor gibi göründüğü için daha düşük bir fiyattır. Mevcut Mavic 3, DJI’nin web sitesinde 2.049 dolara satılıyor. Ekstra parçalar içeren Fly More Combo paketinin maliyeti 2,849 ABD dolarıdır, Apple ProRes codec bileşenlerini destekleyen ve 1 TB yerleşik SSD depolama alanıyla birlikte gelen Cine Premium Combo ise size 4,999 ABD doları tutar.

DJI’nin yeni ürünü hakkında daha fazla ayrıntı için önümüzdeki hafta tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow