Android Telefonlar İçin En İyi 10 Çizim Uygulaması

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, eskiz defteri uygulama eskiz için özel olarak oluşturulmuştur. Simgeler veya araçlarla dolu olmayan temiz bir arayüze sahiptir, böylece sadece çizime odaklanabilirsiniz, başka hiçbir şeye odaklanamazsınız. Bunun yerine, aletinizi değiştirmeniz gerektiğinde genişletebileceğiniz ve ardından devam eden işinize geri dönmek için simge durumuna küçültebileceğiniz, üstte basit bir simge çubuğu vardır. Sketchbook’ta çok […]

Android Telefonlar İçin En İyi 10 Çizim Uygulaması

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, eskiz defteri uygulama eskiz için özel olarak oluşturulmuştur. Simgeler veya araçlarla dolu olmayan temiz bir arayüze sahiptir, böylece sadece çizime odaklanabilirsiniz, başka hiçbir şeye odaklanamazsınız. Bunun yerine, aletinizi değiştirmeniz gerektiğinde genişletebileceğiniz ve ardından devam eden işinize geri dönmek için simge durumuna küçültebileceğiniz, üstte basit bir simge çubuğu vardır.

Sketchbook’ta çok çeşitli fırça türleri vardır, bu nedenle ister boyamayı, ister çizmeyi veya eskiz yapmayı seviyor olun, uygulama ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Her biri renk ve boyuta göre bağımsız olarak özelleştirilebilen kurşun kalemler, keçeli kalemler, airbrushlar, karalama fırçaları, karakalem, pastel fırçalar ve daha fazlası vardır. Düz çizgiler çizmenize yardımcı olması için kılavuzları, cetvelleri ve kontur araçlarını da kullanabilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda tek bir sanat eseri içinde birden çok katman oluşturmanıza olanak tanır. Çizimlerinizi oluşturmak ve onlara daha fazla boyut vermek için farklı karışım modlarıyla oynayabilirsiniz. İster fotogerçekçilik, ister soyut sanat, kalem eskizleri, suluboya veya modern sanatı tercih edin, Sketchbook’ta aklınıza gelebilecek her türlü sanatı yaratmak gerçekten mümkün.

Garip bir şekilde, Sketchbook uygulaması Haziran 2022’den beri güncellenmedi. Geliştiricilerin güncellemelerindeki bu gecikmeye rağmen, Android kullanıcıları için hala gerçekten harika bir çizim uygulaması.

Teknory