Anket: Mutfağınız teknolojiden arınmış bir bölge mi, değil mi?

CES 2023’te bir sürü harika teknoloji gördük ve her zaman olduğu gibi, akıllı mutfak aletleri hepsinin ön saflarında yer aldı. Akıllı kesme tahtalarından AI fırınlara, renk değiştiren bir parti buzdolabına, akıllı mikserlere ve daha fazlasına kadar her şeyi gördük ve bu bizi düşündürdü – okuyucularımızdan kaç tanesi teknolojik bir mutfağa sahip? Herhangi bir akıllı mutfak […]

Anket: Mutfağınız teknolojiden arınmış bir bölge mi, değil mi?

CES 2023’te bir sürü harika teknoloji gördük ve her zaman olduğu gibi, akıllı mutfak aletleri hepsinin ön saflarında yer aldı. Akıllı kesme tahtalarından AI fırınlara, renk değiştiren bir parti buzdolabına, akıllı mikserlere ve daha fazlasına kadar her şeyi gördük ve bu bizi düşündürdü – okuyucularımızdan kaç tanesi teknolojik bir mutfağa sahip?

Herhangi bir akıllı mutfak aletiniz var mı? Belki bağlı bir kahve makineniz veya sizin için bir alışveriş listesi oluşturan buzdolaplarından biri vardır. Belki de tariflerle ilgili yardım için bir Alexa veya Nest akıllı hoparlörünüz/ekranınız vardır. Aşağıdaki anketimize katılın ve mutfağınızın teknolojiden arınmış bir bölge olup olmadığını bize bildirin.

Mutfağınız teknolojiden arınmış bir bölge mi?

51 oy

Mutfağınızda bazı ilginç cihazlar veya akıllı anahtar gibi akıllı bağlantılarınız varsa, bunların ne olduğunu bilmek isteriz. Yorumlar bölümünde bize bir satır bırakın ve hangi mutfak teknolojisine sahip olduğunuzu veya daha sonra satın almak isteyebileceğiniz bir şeyi bize bildirin.

Anket: Mutfağınız teknolojiden arınmış bir bölge mi, değil mi?

Teknory