Apex Legends Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir

Hesabınızla ilgili sorunlar veya oyundaki hatalar için Apex Legends müşteri desteğiyle iletişime geçmenin en iyi yolu burada. Arenada acımasız bir yırtıcı olma yolunda ilerlemek için onlarla kolayca iletişime geçin. Oyuncular için Apex Legends Desteği Pek çok güncellemenin, yeni içeriğin ve mobil sektöre heyecan verici yeni girişin yayınlanmasıyla, Apex Legends oyuncuları görünüşte dünya çapında arttı. Oyuncu […]

Apex Legends Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir

Hesabınızla ilgili sorunlar veya oyundaki hatalar için Apex Legends müşteri desteğiyle iletişime geçmenin en iyi yolu burada. Arenada acımasız bir yırtıcı olma yolunda ilerlemek için onlarla kolayca iletişime geçin.

Oyuncular için Apex Legends Desteği

Pek çok güncellemenin, yeni içeriğin ve mobil sektöre heyecan verici yeni girişin yayınlanmasıyla, Apex Legends oyuncuları görünüşte dünya çapında arttı. Oyuncu tabanındaki bu büyüme ile birlikte desteğe ihtiyacı olan oyuncu sayısı da arttı.

Bu nedenle, müşteri hizmetleri, diğer şeylerin yanı sıra, oyuncuların oyun içindeki herhangi bir hatayı veya ödeme veya savaş bileti satın alma sorunları ile ilgili sorunları çözmelerine yardımcı olmak için oradadır. Apex Legends için destek ekibi, sorunları çözmeye yardımcı olmak veya yalnızca güvenilir bilgi sağlamak için hazırdır.

Umuyoruz ki rehberimiz resmi kanallar ve gerçek sosyal medya hesapları aracılığıyla onlara ulaşma sürecinde size rehberlik edecektir.

PC / Konsollar için Apex Legends Desteğine Nasıl Ulaşılır

Apex Legends desteği için resmi web sitesi, tüm EA oyunları için aynıdır ve yayıncının şemsiyesi altındaki tüm başlıklardaki oyunculara yardım ve destek hizmetleri sağlar. Oyununuzla ilgili yardım almak için şuraya gidin: EA Yardım web sitesi ve şu adımları izleyin:

 1. İlk olarak, ana ana sayfada oyununuz için mi yoksa hesabınız için mi desteğe ihtiyacınız olduğunu seçin. EA hesaplarında sorun yaşayan oyuncular, Hesaplar oyunun kendisi ile ilgili sorunlarla karşılaşan diğerleri seçecek Oyunlar.
 2. tıkladıktan sonra Oyunlar, açılan bir oyun listesi göreceksiniz. Seçmek Apex Efsaneleri bu listeden ve ileriye doğru devam edin.
 3. Burada, topluluk üyelerinden gelen çözümler ve geri bildirimlerle birlikte SSS’lerin ve ortak sorunların bir listesini bulacaksınız. Belirli konuları seçerek ve bulunduğunuz platformu seçerek sonuçları daraltabilirsiniz. Sonuçları daha fazla filtrelemek için sorgunuzun veya probleminizin anahtar kelimelerini de ekleyebilirsiniz.
 1. Ek olarak, aşağı kaydırabilir ve Cevaplar Genel Merkez web sitesinin bölümü. Apex Legends’ın tüm topluluk tartışmasını Haberler, Hata Raporları, Teknik Sorunlar, Geri Bildirim ve hatta Genel Tartışma gibi konularla kapsıyor.

  Sorunlarınızın çözümünü burada bulma ihtimaliniz yüksek. EA destek ekibinin geliştiricileri ve üyelerinden veya sadece diğer deneyimli oyunculardan.

 1. Hâlâ daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, önceki sayfanın en altına gidin ve Bize Ulaşın. Bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve ardından platform, konu ve sorunla ilgili seçenekleri belirlemeniz istenecek. Bunu yaptıktan sonra şimdi mevcut olana tıklayın İletişim Seçeneğini Seçinbu da bir Vaka Bilgisi sayfasına yol açacaktır.

  Saate bağlı olarak, herhangi bir yardım ve yardım için destek ekibinin bir üyesiyle bir sohbete bağlanacaksınız.

Mobilde Apex Legends Desteğine Nasıl Ulaşılır

EA’nın yardım web sitesine Apex Legends’ın mobil versiyonundaki oyun içi menüden de erişebilirsiniz. Sadece oyunu başlatın ve şu adımları izleyin:

 1. Ana ana ekrandan, sizi ana ekrana götürecek olan köşedeki ayarlar seçeneğine dokunun. Ayarlar Menü.
 2. Buradan, ekranın sağ üst köşesinde ayarlar sekmelerinin yanında bir simge bulacaksınız. Yardım. Üzerine dokunun ve sizi otomatik olarak daha önce bahsedilen EA yardım sayfasına yönlendirecektir.
 1. O andan itibaren süreç, SSS ve Cevaplar Genel Merkezi bölümüne göz atabileceğiniz ve aradığınızı bulmak için sonuçlara filtre uygulayabileceğiniz öncekiyle aynıdır. Ana oyun yerine Apex Legends Mobile’ı seçmeyi unutmayın.
 2. Bir çözüm bulamazsanız, bir sorgu gönderebilir veya sorununuzu şu adresten bildirebilirsiniz: Bize Ulaşın Daha fazla yardım için bölüm. Daha iyi yardım için EA hesabınızla oturum açtığınızdan emin olun.

Apex Legends Geliştirici Ekibiyle Nasıl İletişime Geçilir?

Son çare olarak, herhangi bir sorununuz çözülmezse veya ortadan kalkmayan bir hata varsa, bu sizin için bir yaklaşımdır. Sorununuzun ekran görüntülerini alabilir ve bunları doğrudan resmi yardım web sitelerinden e-posta ile gönderebilirsiniz. “Bize Ulaşın” veya “Yanıt Merkezi” sayfalarına gidin ve oyunla ilgili devam eden sorunlarla ilgili olarak doğrudan onlara ulaşmak için daha önce belirtilen talimatları izleyin.

Alternatif olarak, @EAHelp veya @PlayApex resmi Twitter hesapları aracılığıyla Apex Legends Müşteri Desteğine ulaşabilir ve oradan yardım alabilirsiniz. Oyunlarıyla ilgili kullanıcı sorularına ve sorunlarına rutin olarak yanıt verirler, bu da durumunuzda size yardımcı olabilir.

Oyuncular, Twitter’ın yanı sıra, çok sayıda hayranın ve oyuncunun harika bir topluluğa sahip olduğu Apex Legends anlaşmazlığına (Respawn Entertainment tarafından yönetilen) katılabilir. Orada yardım arayabilir ve hatta benzer sorunları olan ve muhtemelen onlar için düzeltmeleri olan oyuncular bulabilirsin.

Oyun hatalarından hesap sorunlarına kadar her türlü sorunu çözmek için Apex Legends müşteri desteğine ulaşmak için gereken tek şey bu.

Daha fazla Apex Legends içeriği için kılavuzlar bölümüne gidin ve bu arada aşağıdaki yorumlarda Apex Legends Mobile hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.