Apple’ın Vision Pro’sunu 2024’te almak zor olabilir

Apple’ın Vision Pro artırılmış gerçeklik kulaklığı henüz piyasaya sürülmedi ve şimdiden başı belada. Bu, yeni bir rapora göre Finans Zamanları(yeni bir sekmede açılır)Apple’ın Vision Pro için üretim tahminlerinde “sert” kesintiler yapmak zorunda kaldığını iddia ediyor. Rapor doğruysa, sorunlar cihazın karmaşıklığından ve üretim sorunlarından kaynaklanır. Bu nedenle, Apple’ın Vision Pro’nun tek üreticisi olan Çinli Luxshare, 2024’te […]

Apple’ın Vision Pro’sunu 2024’te almak zor olabilir

Apple’ın Vision Pro artırılmış gerçeklik kulaklığı henüz piyasaya sürülmedi ve şimdiden başı belada.

Bu, yeni bir rapora göre Finans Zamanları(yeni bir sekmede açılır)Apple’ın Vision Pro için üretim tahminlerinde “sert” kesintiler yapmak zorunda kaldığını iddia ediyor.

Rapor doğruysa, sorunlar cihazın karmaşıklığından ve üretim sorunlarından kaynaklanır. Bu nedenle, Apple’ın Vision Pro’nun tek üreticisi olan Çinli Luxshare, 2024’te 400.000’den az cihaz üretmeyi planlarken, Vision Pro için adı açıklanmayan iki bileşen üreticisi, üretimin ilk yılında 130.000 ila 150.000 adet üretmeye hazırlanıyor. .

AYRICA BAKINIZ:

Apple’ın bir ton yeni cihaz üzerinde çalıştığı bildiriliyor

Rapora göre, Apple başlangıçta ilk yılda 1 milyon satış hedefledi.

Üretim tahmini kesintilerinin suçluları arasında, aynı zamanda Vision Pro’da kullanılan en pahalı bileşenler olan mikro-OLED ekranlar da var.

Ultra yüksek çözünürlüklü OLED ekranlar, Apple’ın Vision Pro üretim sorunlarının arkasındaki ana suçlu olabilir.
Kredi bilgileri: elma

Vision Pro’nun lansmanının birkaç kez ertelendiği bildirildi ve nihayet Haziran ayında ürünü ortaya çıkardığında, Apple dikkatli bir şekilde “önümüzdeki yılın başlarında” tüketicilere sunulacağını söyledi. Kulaklığın 3.499 $’lık yüksek lansman fiyatı da muhtemelen talebi azaltmak için bir araç.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

İlk Bakış: Apple’ın MacBook Air’i 15 İnçlik Büyük Bir Yükseltme Aldı


Tüm bunlar, Vision Pro’nun nihayet kullanıma sunulduğunda elde edilmesinin çok zor olabileceği anlamına gelebilir. Ancak FT’nin raporu doğru, Apple Vision Pro’nun daha uygun fiyatlı bir sürümü için planlarını dahili olarak ertelediğinden, üretim sorunları alıcılar için daha büyük baş ağrılarına neden olabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow