Aquaman 2 Gişesi Başka Bir Ezici Düşüş Yaşıyor (Fakat Yine de Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaşabilir)

Aquaman ve Lost Kingdom’ın gişe toplamları bir kez daha ezici bir düşüş yaşıyor ancak yine de önemli bir DCU dönüm noktasına ulaşma potansiyeli var. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Aquaman ve Kayıp Krallık gişede zorluk yaşıyor olabilir ama yine de […]

Aquaman 2 Gişesi Başka Bir Ezici Düşüş Yaşıyor (Fakat Yine de Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaşabilir)

Aquaman ve Lost Kingdom’ın gişe toplamları bir kez daha ezici bir düşüş yaşıyor ancak yine de önemli bir DCU dönüm noktasına ulaşma potansiyeli var.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Aquaman ve Kayıp Krallık gişede zorluk yaşıyor olabilir ama yine de DC’nin yılın en iyi filmi olabilir.
  • Aquaman 2, dördüncü sırada yer almasına rağmen DC’nin 2023’te en çok hasılat yapan yerli filmi olarak The Flash’ı geride bırakmaya hazırlanıyor.
  • DC’nin franchise’ını yeniden canlandırma girişimleri henüz sonuç vermedi ancak Aquaman 2’nin hâlâ başarı potansiyeli var.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gişede pek iyi bir trend olmasa da, Aquaman ve Kayıp Krallık hala DC’de yılın en iyisi olma potansiyeline sahip. Orijinal DC Universe’ün son filmi olacak Aquaman’in ikinci canlı aksiyon solo filminin başrollerinde Jason Momoa, Patrick Wilson, Amber Heard ve Yahya Abdul-Mateen II yer alıyor. Bu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok DC gişe felaketinin ardından geldi: Şazam! Tanrıların Öfkesi, Mavi BöcekVe Flaş.

DC’nin bir su kahramanının gidişatı değiştirebileceğine dair umutlarına rağmen, film/box-office/night-swim-opening-day-wonka-aquaman-2-1235863165/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik bunu bildiriyor Aquaman 2 bu hafta gişede yalnızca dördüncü sırada yer aldı. Wonka, Gece YüzmesiVe Göç. Geçen haftaya göre yüzde 56 düştü; zaten düşüş eğiliminde olan bir film için büyük bir düşüş. Şiddetli düşüşe rağmen Aquaman 2 hala yurt içi kazancın tamamını aktarmak üzere Flaş. Bu da onu DC’nin 2023’te en çok hasılat yapan yerli filmi yapacak.

Gelişiyor…

Kaynak: film/box-office/night-swim-opening-day-wonka-aquaman-2-1235863165/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow