Bu Samsung Galaxy Z Flip 5 Siber Pazartesi fırsatı kaçırılmayacak kadar iyi

Ryan Haines / Android Otoritesi Kilitsiz Samsung telefonun sekiz renk grubunun tümü, markanın tatil indiriminde bu muhteşem fiyata sunuluyor. Daha fazla depolamaya ihtiyacınız varsa, 512 GB’lık model de aynı fiyat düşüşüne tabi olacak ve bu fiyat 919,99 dolara (200 dolar indirim) düşecek. Samsung Galaxy Z Flip 5 Samsung Galaxy Z Flip 5 Samsung’un şimdiye kadarki […]

Bu Samsung Galaxy Z Flip 5 Siber Pazartesi fırsatı kaçırılmayacak kadar iyi

Ryan Haines / Android Otoritesi

Kilitsiz Samsung telefonun sekiz renk grubunun tümü, markanın tatil indiriminde bu muhteşem fiyata sunuluyor. Daha fazla depolamaya ihtiyacınız varsa, 512 GB’lık model de aynı fiyat düşüşüne tabi olacak ve bu fiyat 919,99 dolara (200 dolar indirim) düşecek.

Samsung Galaxy Z Flip 5Samsung Galaxy Z Flip 5
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Z Flip 5

Samsung’un şimdiye kadarki en ince, en rafine kapaklı tarzı katlanabilir cihazı

Samsung Galaxy Z Flip 5, Samsung’un beşinci nesil kapaklı katlanabilir telefonu olup, 3,4 inç asimetrik kapak ekranı, yenilenen boşluksuz menteşe ve Galaxy yonga seti için Snapdragon 8 Gen 2 ile tamamlanmıştır.

Samsung’un gelişmiş takas programı, tasarrufları gerçekten birleştirebileceğiniz yerdir. Maksimum takas değeri açısından geliştirilmez, daha ziyade bu maksimumun çoğunu veya tamamını elde etmenin ne kadar kolay olduğu açısından geliştirilir. Samsung’un 600 dolarlık takas kredisi alışılmadık bir durum değil, ancak çoğu zaman bir premium cep telefonunu diğerine değiştirmeniz gerekir. Bu satış, Galaxy Z Flip 5’in fiyatını 500 $ veya 600 $ düşürecek cihazların sayısını artırdı. Bunlar arasında Galaxy Z Flip 3, Galaxy S22 Plus ve iPhone 13 gibi modeller yer alıyor. Kartlarınızı doğru oynarsanız, en yeni Galaxy kapaklı tarzı telefon için yalnızca 199,99 dolar ödeyeceksiniz.

Siber Pazartesi’ye 24 saatten az bir süre kaldı, bu nedenle Galaxy Z Flip 5 fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’ı tıklayın.

Bu Samsung Galaxy Z Flip 5 Siber Pazartesi fırsatı kaçırılmayacak kadar iyi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow